Mitchy Batshuayi | Scanpix nuotr.

Praėjusiame sezone į nuomą siųstas ir didesnės perspektyvos Londone nematęs Mitchy Batshuayi trečiadienį vakare tapo „Chelsea“ herojumi, kuris išplėšė pergalę UEFA Čempionų lygoje prieš Amsterdamo „Ajax“ rezultatu 1 – 0.

Atkakliose rungtynėse trūko pavojingų progų, o ir ne visos iš jų buvo įskaitytos. Štai „Ajax“ 36-ą minutę sugebėjo pasiųsti kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas galiausiais neįskaitė Quincy Promeso įvarčio dėl nuošalės.

60-ą minutę geros progos neišnaudojo ir Dušanas Tadičius, kuris atliko gerą smūgį galva, tačiau kamuolys atsitrenkė į vartų konstrukciją.

Rungtynių pabaigoje aktyviau žaidė „Chelsea“ ir tai jiems galiausiai pasiteisino. 81-ą minutę Christinas Pulišičius sulaukė gero perdavimo, bet amerikiečio smūgiuotas kamuolys prašvilpė šalia vartų.

Netrukus „Chelsea“ jau džiaugėsi įvarčiu. Vos antro kėlinio viduryje į aikštę žengęs M.Batshuayi atliko neatremiamą smūgį, kuris galiausiai tapo pergalingu – 1 – 0.

„Chelsea“ iškovojo antrą pergalę Čempionų lygoje ir taškai pasivijo Amsterdamo ekipą, kuri išliko pirmoje H grupės vietoje tik dėl geresnio įvarčių santykio.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

Tre 11-06 Bayer Leverkusen 2 - 1 Atletico Madrid
Tre 11-06 Real Madrid 6 - 0 Galatasaray
Tre 11-06 Crvena Zvezda 0 - 4 Tottenham Hotspur
Tre 11-06 Dinamo Zagreb 3 - 3 Shakhtar Donetsk
Tre 11-06 PSG 1 - 0 Club Brugge
Tre 11-06 Atalanta 1 - 1 Manchester City
Tre 11-06 Lokomotiv Moscow 1 - 2 Juventus
Tre 11-06 Bayern Munich 2 - 0 Olympiakos Piraeus