Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Nors Zlatanui Ibrahimovičiui jau 38-eri ir jo kontraktas su Los Andželo „Galaxy“ artėja prie pabaigos, kol kas dar nepanašu, kad jis jau galvoja apie karjeros pabaigą ir netgi aiškėja, į kurią komandą jis gali persikelti.

Z.Ibrahimovičius pastaruosius dvejus metus praleido Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur rungyniavo MLS lygoje ir buvo toks populiarus, kad dvejus metus iš eilės jo marškinėliai buvo perkamiausi šioje šalyje.

Tačiau dabar aišku, kad jo kontraktas su „Galaxy“ baigs galioti 2020 metų sausio pirmą dieną, o susitarimas dėl naujos sutarties nėra pasiektas. Pats Z.Ibrahimovičius taip pat tik miglotai užsimena apie savo ateitį, ypač apie ateitį Los Andžele.

Visgi aiškėja, kad jis gali pasirinkti kitą kelią ir sugrįžti į Europą, o tiksliau – Italiją, kur yra praleidęs ne vienerius savo karjeros metus.

Šiuo metu didelį susidomėjimą juo yra išreiškęs vienas konkretus klubas – „Napoli“. Tai, kad savo komandoje norėtų matyti Z.Ibrahimovičių, neslepia pats „Napoli“ prezidentas Aurelio De Laurentiis.

„Jis yra mano draugas. Buvau susitikęs jį ne kaip futbolininką, bet kaip įprastą žmogų Los Andžele, kadangi gyvenome tame pačiame viešbutyje. Pakviečiau jį ir jo šeimą pavakarieniauti ir visi kartu puikiai praleidome laiką.

Galbūt aikštėje jis atrodo vienoks, bet realybėje jis visai kitoks. Mano troškimas būtų matyti jį su „Napoli“ marškinėliais. Tai yra daugiau nei tik pasiūlymas, bet viskas priklauso tik nuo jo pačio. Apie tai jau yra kalbama kelis mėnesius“, - atskleidė Neapolio miesto klubo vadovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.