Jurijus Ganusas | Instagram.com nuotr

Jurijus Ganusas | Instagram.com nuotr

 Tarptautinės antidopingo agentūros (WADA) komitetas trečiadienį renkasi į specialų posėdį, kuriame susitiks su ekspertais, tyrusiais eilinį Rusijos dopingo skandalą, kai rusai pateikė daug neatitikimų turinčius duomenis.

Manoma, kad ekspertai pasiūlys WADA diskvalifikuoti Rusiją iš Tokijo olimpinių žaidynių. Bent jau tokį scenarijų piešia Rusijos antidopingo agentūros „Rusada“ vadovas Jurijus Ganusas.

„Rusijos olimpinė rinktinė bus diskvalifikuota iš Tokijo olimpinių žaidynių. Manau, kad tokių pačių sankcijų bus imtasi ir prieš 2022 m. Pekino žiemos olimpiadą. Rusija nebegali naudoti tų pačių senų metodų, nes dopingo krizė nuo to tik aštrėja. Mums reikia atsisakyti mąstymo, kad visa tai Vakarų darbas, kad jie mus spaudžia ir t.t. Rusijai visų pirma reikia susitvarkyti savo kiemą“, - aiškino J.Ganusas.

„Rusada“ vadovas patikino, kad jo vadovaujama agentūra prie manipuliavimo duomenimis neprasidėjo, o tai darė aukštesnės valdžios sluoksniai. Rusijos sporto ministras Pavelas Kolobkovas turėjo pateikti savo paaiškinimą dėl šios situacijos, bet manoma, kad tai WADA netenkins.

Jei Rusija bus diskvalifikuota, tuomet atskiri šalies atletai galės kreiptis į teismą ir ten įrodinėti esą švarūs. Tie, kurie įrodytų savo nekaltumą, galėtų startuoti Tokijo olimpiadoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-16 „Rytas“ 17:00 „CBET“
11-16 „Juventus“ 17:00 „Sintek-Dzūkija“
11-17 „Šiauliai“ 17:00 „Neptūnas“
11-17 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Žalgiris“
11-17 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva