„Neptūnas“ nusileido svečiams iš Prancūzijos fotogalerija (2)

2019.10.23 20:46
„Neptūno“ ir JDA rungtynės | FIBA nuotr.

„Neptūno“ ir JDA rungtynės | FIBA nuotr.

Klaipėdos „Neptūno“ komanda patyrė pralaimėjimą FIBA Čempionų lygos rungtynėse, kuri namuose 75:89 (18:22, 10:22, 21:19, 24:26) pripažino Dižono JDA klubo pranašumą.

Klaipėdos klubui 19 taškų pelnė Gytis Masiulis, 18 įmetė Deividas Gailius, o daugiau nei vienas žaidėjas nesurinko dviženklio taškų skaičiaus.

„Neptūno“ komanda per pirmąją mačo pusę pataikė tik 29 proc. metimų ir jam pasibaigus atsiliko 16 taškų deficitu.

Šeimininkai po pirmojo kėlinio atsiliko keturiais taškais, bet per antrąjį ketvirtį surinko tik 10 taškų ir leido varžovams iš Prancūzijos atitrūkti.

Per antrąją rungtynių pusę „Neptūnui“ perlaužti rungtynių eigą savo naudai nepavyko.

Gyčio Masiulio taškai ketvirtojo kėlinio viduryje mažino atsilikimą iki devynių taškų. Tačiau JDA klubas po to įmetė penkis taškus be atsako ir šeimininkams 14 taškų skirtumas per likusias 3:52 minutes buvo neįkandamas.

„Neptūnas“: Gytis Masiulis 19 (4/7 trit.), Deividas Gailius 18 (3/8 trit.), Tomas Delininkaitis 9, Darrinas Dorsey 8, Simas Galdikas (10 atk. kam.) ir Žygimantas Janavičius – po 6.

 

JDA: Davidas Holstonas 19, Jeremy Leloup 14, Rasheedas Sulaimonas 13, Alexandre’as Chassangas 12, Axelis Julienas 10 (10 rez. perd.).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

JD
2019-10-23 20:38:46
silkes luzeriai totalus pries mane nieko negali padaryti
Atsakyti
Nu jo
2019-10-23 20:32:38
Neptuno bėda yra Treneris nes jis nei lkl nei eurocup lygio netraukia.
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-27 „Lakers“ 04:00 „Nuggets“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga