„Ryto“ ir „Žalgirio“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Vilniaus „Ryto“ (1/3) komanda Europos taurės turnyre pralaimėjo trečią kartą iš eilės.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 81:91 (21:22, 26:29, 15:16, 19:24) pripažino Bursos „Tofaš“ (2/2) krepšininkų pranašumą.

Tu Holloway pralaimėjusiems pelnė 20 taškų ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus, Pako Cruzas surinko 17 taškų.

Per pirmąjį kėlinį nei viena komanda nepabėgo į priekį ir abu klubai turėjo po keturių taškų persvarą. Kėlinio paskutinę sekundę tritaškį pataikęs Dovis Bičkauskas mažino atsilikimą 21:22.

Per antrąjį kėlinį abi komandos kartu įmetė 55 taškus. „Rytas“ jame pirmavo 40:39, bet varžovai tada įmetė aštuonis taškus be atsako. Kėlinio pabaigoje Deividas Sirvydis baudų metimais mažino atsilikimą 47:51.

Po trijų kėlinių „Ryto“ deficitas buvo penki taškai, o paskutiniojo kėlinio pradžioje Eimanto Bendžiaus metimas mažino skirtumą iki dviejų taškų.

Tačiau po to svečiai praleido dešimt taškų iš eilės ir atsiliko 65:77.  „Rytas“ po šios atkarpos neatsitiesė, kėlinio viduryje komandas vienu metu skyrė 15 taškų.

Kitame ture vilniečiai susitiks su Venecijos „Umana Reyer“ krepšininkais.

„Rytas“: Tu Holloway 20, Pako Cruzas 17, Cameronas Bairstow 11, Arnas Butkevičius 9, Eimantas Bendžius 8, Deividas Sirvydis 7.

„Tofaš“: Devinas Williamsas ir Muhsinas Yasaras po 14, Muhayaminas Mustafa ir Tarikas Phillipas po 11, Barisas Ermisas 10.