Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

Robertas Lewandowskis | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lygos B grupėje antradienį vakare pergalėmis džiaugėsi Miuncheno „Bayern“ ir Londono „Tottenham“.

Miuncheno „Bayern“ ekipa vedama rezultatyviojo Roberto Lewandowskio 3 – 2 palaužė Pirėjo „Olympiacos“ pasipriešinimą.

Šiame sezone įvarčius kaip iš patrankos šaudantis lenkas pasižymėjo du kartus, dar vieną taiklų smūgį pridėjo ir Corentinas Tolisso.

Bavarai šiame sezone Čempionų lygoje dar nė karto nesuklupo, o iškovojus tris pergales iš tiek pat galimų jie tvirtai žengia pirmoje B grupės vietoje.

Sėkmė pagaliau nusišypsojo ir sunkų sezoną žaidžiantiems Londono „Tottenham“, kurie išsiliejo ant Belgrado „Crvena Zvezdos“, kurią įveikė net 5 – 0.

Mauricio Pochettino vadovaujamoje komandoje įvarčiais dalinosi du pagrindiniai šios ekipos lyderiai: du kartus į serbų vartus mušė kapitonas Harry Kane‘as, taip pat du kartus vartininką nuginklavo puikias rungtynes sužaidęs Sonas Heung-Minas. Dar vieną įvartį pridėjo ir Erikas Lamela.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

Rezultatai

Ant 09-22 Krasnodar 2 - 1 PAOK
Ant 09-22 Maccabi Tel Aviv 1 - 2 Salzburg
Ant 09-22 Slavia Praha 0 - 0 Midtjylland
Tre 09-16 Midtjylland 3 - 0 Young Boys
Tre 09-16 Maccabi Tel Aviv 1 - 0 Dinamo Brest
Tre 09-16 Qarabag 0 - 0 Molde
Tre 09-16 Ferencvaros 2 - 1 Dinamo Zagreb
Tre 09-16 Omonia Nicosia 1 - 1 Crvena Zvezda

Tvarkaraštis

Tre 09-23 Olympiakos Piraeus 22 : 00 Omonia Nicosia
Tre 09-23 Molde 22 : 00 Ferencvaros
Tre 09-23 Gent 22 : 00 Dynamo Kyiv
Ant 09-29 Omonia Nicosia 22 : 00 Olympiakos Piraeus
Ant 09-29 Ferencvaros 22 : 00 Molde
Ant 09-29 Dynamo Kyiv 22 : 00 Gent

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-25 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“
09-26 „Celtics“ 03:30 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga