Toni Kroosas | Scanpix nuotr.

UEFA Čempionų lygos A grupėje pergales iškovojo du favoritai – Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Madrido „Real“.

PSG futbolininkai išvykoje triuškinamu rezultatu 5 – 0 nugalėjo „Brugge“ ir iškovojo trečią pergalę iš tiek pat galimų.

Paryžiečiai labai greitai išsiveržė į priekį, kai jau 7-ą žaidimo minutę perdavimo sulaukė klubo naujokas Mauro Icardi ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje PSG smeigė dar du labai greitus įvarčius. 61-ą minutę pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir smūgiu galva nuginklavo vartininką, o dar po poros minučių įvartį pridėjo ir M.Icardi, kuris pasižymėjo dubliu – 3 – 0.

79-ą minutę pergalę įtvirtino K.Mbappe, kuris sulaukė gero Angelio Di Maria perdavimo ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. 83-ią minutę K.Mbappe dar kartą pasižymėjo ir užbaigė „hetriką“.

Tuo tarpu Madrido „Real“ futbolininkai pagaliau iškovojo pergalę šiame Čempionų lygos sezone ir rezultatu 1 – 0 įveikė Stambulo „Galatasaray“.

„Karališkąjį“ klubą į priekį išvedė vokietis Toni Kroosas, kuris išnaudojo Edeno Hazardo perdavimą ir nuginklavo vartininką 18-ą žaidimo minutę. Jam tai taip pat buvo ir šimtosios rungtynės Čempionų lygoje.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška

Tre 11-06 Bayer Leverkusen 2 - 1 Atletico Madrid
Tre 11-06 Real Madrid 6 - 0 Galatasaray
Tre 11-06 Crvena Zvezda 0 - 4 Tottenham Hotspur
Tre 11-06 Dinamo Zagreb 3 - 3 Shakhtar Donetsk
Tre 11-06 PSG 1 - 0 Club Brugge
Tre 11-06 Atalanta 1 - 1 Manchester City
Tre 11-06 Lokomotiv Moscow 1 - 2 Juventus
Tre 11-06 Bayern Munich 2 - 0 Olympiakos Piraeus