Elzbieta Adomaitytė | Evaldo Šemioto nuotr.

Elzbieta Adomaitytė | Evaldo Šemioto nuotr.

 Baltarusijoje vykusiame Migiliovo apskrities šiuolaikinės penkiakovės čempionate sėkmingai pasirodė Artūro Kalinino treniruojami Lietuvos sportininkai.

Geriausiai sekėsi Lukui Gaudiešiui, laimėjusiam jaunių iki 17 metų varžybas. Lietuvos buvo greičiausiais tiek plaukiant (2 min. 8,56 sek.; 293 taškai), tiek bėgant ir šaudant (8 min. 54,30 sek.; 596). Iš viso finale jis surinko 889 taškus.

Šeštąją vietą užėmė Džastinas Jasiulevičius (776). Jis buvo 20-as plaukiant (2 min. 40,72 sek.; 219) ir trečia - bėgant bei šaudant (9 min. 33,30 sek.; 557).

Tarp šios amžiaus grupės merginų taip pat 6-ąją vietą užėmė Patricija Gudlevičiūtė (721). Ji buvo 5-a plaukiant (2 min. 33,60 sek.; 423) ir 6-a - bėgant bei šaudant (10 min. 52,65 sek.; 478).

19-mečių ir jaunesnių merginų čempionate Elzbieta Adomaitytė džiaugėsi antrąja vieta (1034). Lietuvė plaukimo rungtyje buvo 19-a (2 min. 34,14 sek.; 242), o fechtuojantis (31 pergalė, 12 pralaimėjimų; 255) ir bėgant bei šaudant (12 min. 43,30 sek.) - 2-a. Geriau užmūsiškę pasirodė tik latvė Anastasija Malašenoka (1103).

4-ąją vietą užėmė Monika Rėkutė, kuri buvo 2-a plaukiant (2 min. 17,62 sek.; 275), pirma - fechtuojantis (35/8; 275) ir 9-a - bėgant bei šaudant (14 min. 14 sek.;).

Medėja Gineitytė fechtuojantis buvo 4-a (29/14; 245), bėgant ir šaudant - 6-a (13 min. 44,40 sek.; 476), tačiau nedalyvavo plaukimo rungtyje ir galutinėje įskaitoje užėmė 21-ąją vietą (721).


Grupė jaunųjų Lietuvos penkiakovininkų savaitgalį išbandė jėgas 2001 m. gimusių ir jaunesnių sportininkų turnyre Karaliaučiuje (Rusija).

Geriausiai tarp mūsiškių sekėsi Titui Puronui (1145 taškai), kuris tapo nugalėtoju. Daumantas Malinauskas užėmė 7-ąją vietą (1031), Kajus Marozas - 8-ąją (1025), o Ugnius Kabelinskas - 9-ąją (1019).

Merginų varžybose trečiąją vietą iškovojo Tėja Pakinytė (900), 4-a buvo Ksenija Golubova (872), 8-a - Rūta Banytė (841), 10-a - Meilė Žurauskaitė (765), 11-a - Austėja Košelevaitė (758).




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City