Rolandas Jarutis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Rolandas Jarutis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Vakarykščiame susitikime tarp Vilniaus „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ kauniečių sirgalių provokacija vos nesibaigė masinėmis fanų muštynėmis. O situaciją gyvai matę kai kurie žurnalistai jau spėjo padaryti išvadas, jog, cituoju: „diržą susiveržęs „Rytas“ skaudžiai taupo, bet žmonių saugumu reikėtų taupyti paskutinėje vietoje“.

Visų pirma noriu pabrėžti, kad „Rytas“ niekada netaupė ir netaupys žmonių saugumo sąskaita. Vakar dienos susitikime prieš „Žalgirį“ saugos tarnybos pajėgos buvo beveik tris kartus gausesnės nei per Europos taurės susitikimus. Užtikrinu, kad biudžeto sumažėjimas atsiliepė mūsų komandos komplektavimui, tačiau tikrai nepaveikė saugumo užtikrinimo.

Vakar grupelės „Žalgirio“ fanų provokacijos metu netoli tos vietos buvo bent keletas saugos tarnybos, kuri samdoma užtikrinti saugumą susitikimų metu, atstovų. Manyčiau, kad jie turėjo būti aktyvesni ir užkirsti kelią tokioms provokacijoms. Kalbėsime apie šią situaciją su savo partneriais ir, labai tikiu, ši problema bus išspręsta. 

Be to, į krepšinio rungtynes savo pajėgas siunčia ir Lietuvos policija. Pati, pagal savuosius kriterijus, nusprendžianti kiek pareigūnų turi budėti konkrečiame susitikime. Policijos pareigūnai buvo ir vakar dienos dvikovoje. Nuspėti, kad „Žalgirio“ sirgalių provokacija, jei ir įvyks, tai būtent tuščioje „B tribūnos“ vietoje, nebuvo sunku. Kodėl toje arenos dalyje mačo metu nebuvo policijos pareigūnų, aš galiu tik spėti.

Labai noriu padėkoti tiems mūsų fanams, kurie šį sezoną aktyviai palaiko „Rytą“. O taip pat klubo vardu atsiprašau visų tų, kurie vakar į areną, vieni, su draugais ar vaikais, atvyko pasižiūrėti kietos kovos aikštelėje, tačiau kartu išvydo ir dėmesio ištroškusių chuliganų sukeltą incidentą. Mes, kaip klubas, darysime viską, kad tokie incidentai ateityje nepasikartotų, o sirgaliai galėtų mėgautis krepšiniu ir jaustųsi saugūs palaikydami savo komandą. 

kaka
2019-10-21 23:33:14
Pirmas normalus atsiliepimas apie tą incidentą. Maladec Rolai. Nereikai padlaižiauti chuliganams, bet kartu gerbk savo fanus. Tą B tribūną išparduokit, gana ten šutvei bujoti, ten tik gėda ir bėda. Sėkmės :)
Atsakyti
Gėjus ambrazevičius
2019-10-21 15:15:53
Daug nekalbėsiu, tiesiog papraidinsiu jus visus, parodysiu piiiiiirštuką skrosdamas paspirtuku žydrąsias vilniaus gatves, gyvenkime meilėje ir taikoje, bičiuliai. Šiandien lakuosiu nagus LGBTribūnos dievams, marekui ir ąžuolui, kurie, nedrąsiai bet tolerantiškai ir atvirai slapta prašo rito vadovybės, kad leistų jiems sušokti wudu nuogų pilvų šokį LGBTribūnoje rungtynių metų. Ten ir pasimušti marekas galės, o ąžuolui vis knieti spjauti kuo aukščiau į viršų iš tribūnos ir pasiekti genties spjovimo rekordą. Netgi kalbama, kad rolandas nusiteikęs jiems šią galimybę duoti. Dabar tereikia sulaukti ašarose skęstančios genties sugrįžimo. Slapta kalbama, kad šia situacija itin susidomėjo Meksikos melodramų agentai, kurie netgi svarsto naujam sezonui pasirinkti vilnių kaip filmavimo tašką ir leisti verkimo meistrams atlikti pagrindinius vaidmenis naujame seriale. Praidinu jus bičiuliai, piiiiirštukas!
Atsakyti
Kitoks
2019-10-23 11:53:30
Koks vardas toks ir rašinio turinys.
egis
2019-10-21 14:32:50
R.Jarutis kalba ,kad sieks, kad tokie incidentai nepasikartotų ir sirgaliai mėgautusi krepšiniu ir jaustusi saugūs, bet jei patys B ribūnos keikūnai ir chamai nebūtų nusprendę nedalyvauti rungtynėse "Ryto" prieš "Žalgirį", tai jis galbūt ir neprieštarautų, kad tas chuliganizmas iš aršiausių rytfanių pusės būtų, kad būtų girdimos atėjusiom šeimom su vaikais skanduotės "žalia ku..va" "Žalgirio" adresu, kad šie klykiantys pavijanai gali apliet alum "Žalgirio" simbolį Žalgirinį", kai jis tuo metu fotografuojasi su atėjusiais pasižiūrėt krepšinio žiūrovais, kad B tribūnos "didvyriu" tapo eilinis snargliukas stumtelėjęs į nugarą "Žalgirio" žaidėją V.Micičių. Akivaizdūs dvejopi tandartai, "Žalgirio" nedidelė dalis fanų ištikrųjų pasielgusi ne tiek chuliganiškai, kiek beprasmiškai bandžiusi tik nusifotografuot toj B tribūnos chamų nuolatinėj prišnerkštoj vietoj ir įsiutę kaikurie rytfaniai puolę iš nugaros tuos "Žalgirio" fanus mušti ir sukėlę būtent tas muštynes. Taip, kad R.Jarutis labiau pastebi "Žalgirio" fanų provokacijas, bet "nepastebi" B tribūnos chamizmo ir išsišokimų.
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton