Ole Gunnaras Solskjaeras  | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygoje rungtynes su „Liverpool“ baigė lygiosiomis 1 – 1. „Raudonųjų velnių“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras džiaugėsi auklėtinių surengtu pasirodymu ir tikino, jog komanda juda tinkama kryptimi.

„Vaikinai šį kartą buvo fantastiški, agresyvūs, fanai sukūrė puikią atmosferą, o teisėjas atliko gerą darbą. Antrajame kėlinyje dažnai gynėmės, tačiau praleisti tokį įvartį buvo apmaudu, ypatingai dėl to, kokiu laiko tai nutiko. Tuo metu susikūrėme keletą progų kontratakose pelnyti antrąjį įvartį, tačiau to padaryti nepavyko.

Žinome, kad turime komandą, turinčią puikų požiūrį, kuri dirbs kartu. Tai padės pakeisti sezono eigą, nes jie persirengimo kambaryje buvo nusivylę. Jie jaučia, kad turėjome laimėti šias rungtynes. Tai treneriui yra geras ženklas, matyti, kad žaidėjai yra nusivylę, jog rungtynėse su „Liverpool“ iškovojo tik tašką.

Žinoma, jog yra svarbu užfiksuoti rezultatus, nes tai padeda žaidėjams auginti pasitikėjimą savo jėgomis ir tuo, ką darome. Būtų buvę puiku iškovoti pergalę, tačiau lygiosios parodo, kad judame tinkame linkme. Traumas patyrę ir susirgę žaidėjai grįžta į rikiuotę, mes tik dar labiau tobulėsime, todėl esu patenkintas“,- kalbėjo norvegas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga