Kovinio sporto pasaulį sukrėtė dvi kraupios traumos | Organizatorių nuotr.

Kovinio sporto pasaulį sukrėtė dvi kraupios traumos | Organizatorių nuotr.

 Pastarosiomis dienomis aukšto lygio kovinio sporto turnyruose du atletai patyrė kraupias traumas, sukrėtusias sporto pasaulį.

„ONE Championship“ turnyre japonas Senzo Ikeda tik 1 min. 57 sek. galėjo kautis prieš filipinietį Lito Adiwangą. S.Ikeda bandė išsivaduoti iš varžovo pančių ir suklupo. Tuomet visas abiejų kovotojų svoris teko japono dešinei rankai, kuri šiurpiai lūžo.

S.Ikeda po kraupios traumos narve elgėsi ramiai, nerėkė iš skausmo ir laukė, kol medikai jam suteiks pagalbą. Japono patirta trauma kiek primena „Tottenham“ vartininko Hugo Lloriso nelaimę rungtynėse su „Brighton“. Manoma, kad S.Ikeda be kovų turės praleisti 2-3 mėnesius.

Italijoje vykusiame „Bellator“ kikbokso turnyre Alexas Avogadro savo debiutą baigė vos po 2 min. 9 sek. Luca Cecchetti pašoko ore ir keliu spyrė varžovui į galvą. A.Avogadro akis po šios atakos šiurpiai ištino, bet jis įtikino gydytojus, kad gali tęsti kovą. Deja, bėgant laikui situacija tik blogėjo. A.Avogrado akis aklinai „užsidarė“ ir gydytojams teko nutraukti kovą bei vežti sportininką į ligoninę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva