Julija Jefimova | Instagram.com nuotr

Julija Jefimova | Instagram.com nuotr

 Šešiskart pasaulio čempionė rusė Julija Jefimova dar pernai kalbėjo apie, kad po 2020 m. Tokijo olimpiados jos karjera plaukimo sporte turėtų baigtis, o tolimesniu gyvenimo tikslu rusė įvardino vedybas.

J.Jefimova ilgą laiką buvo vieniša, tačiau prieš maždaug mėnesį pasidalino nauju vaizdo įrašu „instagram“ tinkle, kuriame ji mėgaujasi atostogomis kartu su rusu Aleksandru Lesunu. Rusijos žiniasklaida jau tuomet trimitavo, kad J.Jefimova ir A.Lesunas – nauja garsių šalies sportininkų pora.

Šiuolaikinės penkiakovės žvaigždė A.Lesunas prieš porą dienų papasakojo, kaip susipažino su plaukike: „Su Julija pirmą kartą susitikau Rio de Žaneiro olimpiadoje. Dar iki tol ilgą laiką sekiau jos rezultatus ir palaikiau ją varžybose. Po olimpinių žaidynių prieš skrydį namo oro uoste priėjau prie Julijos ir pasiūliau nusifotografuoti, kad turėtume ateityje ką prisiminti. Ji man pasakė, kad tai ji turėtų prašyti nuotraukos su manimi, nes aš laimėjau olimpiadą.

A.Lesunas patikino, kad jų pažinties metu J.Jefimova dar susitikinėjo su plaukiku Nikita Lobincevu.

„Atsiprašau, bet plačiau apie mūsų santykius žiniasklaidai nekalbėsiu. Abu su Julija sutarėme, kad privataus gyvenimo detalių neviešinsime“, - pridėjo A.Lesunas.

31-erių metų A.Lesunas – vienas geriausių planetos penkiakovininkų. 2016 m. jis tapo olimpiniu čempionu, 4 kartus yra laimėjęs pasaulio čempionato auksą ir 5 kartus triumfavęs Europos čempionate.

27-erių J.Jefimovos trofėjų kraitis – irgi įspūdingas. Rusė olimpiniame baseine ir šešiskart pasaulio ir septyniskart Europos čempionė. J.Jefimovai trūksta tik olimpinio aukso. Rusė turi 2 olimpinius sidabro medalius, o kartą laimėjo olimpinę bronzą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

artis
2019-10-24 05:13:13
Tai kad jav visi tvarke.Nu ir na...tokia"drauge"
Atsakyti
dAndrius
2019-10-27 09:42:57
A tu iš kur žinai? Vienas iš tvarkytojų gal būsi?
Aaroo
2019-10-20 18:29:23
Man atrodo, kad su vedybomis jai pasiseks....Gamta davė jai biškį žavesio....
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga