Erika Vorobjova | Organizatorių nuotr.

Erika Vorobjova | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį Anglijoje vyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „Cage Warriors Academy South East 24“. Jame sėkmingai pasirodė Lietuvos kovotoja Erika Vorobjova.

Svorio kategorijoje iki 61 kg lietuvė susitiko su angle Hanna Ingram. Pirmajame raunde kova vyko stovėsenoje, kur E.Vorobjova atrodė kiek pranašesnė ir lengvai rasdavo spragų varžovės gynyboje.

Vos prasidėjus antrajam raundui lietuvė parvertė varžovę ir pervedė kovą į parterį. H.Ingram kurį laiką sėkmingai gynėsi, bet E.Vorobjova nepasidavė, kol užsiėmė dominuojančią poziciją. Lietuvė atakavo anglę „ground and pound“ stiliumi. H.Ingram narvo kampe atrodė bejėgiškai, bet teisėjas suteikė jai laiko pagerinti situaciją. E.Vorobjova tuomet leido anglei atsistoti, o vietoj rankų smūgių pasitelkė kelius. Po kelių atakų į korpusą H.Ingram stovėjo susigūžusi narvo kampe ir teisėjas nusprendė nebedelsti. Nors iki raundo pabaigos buvo likusi vos viena sekundė, jis nutraukė kovą ir įskaitė lietuvei pergalę techniniu nokautu.

Kovos pabaiga:

E.Vorobjovai tai buvo antra pergalė MMA narve. Ji taip pat turi 3 pralaimėjimus. H.Ingram pralaimėjo trečią kartą iš eilės.

Šiemet buvo pranešta, kad E.Vorobjova dar 2013 m. sudarė fiktyvią santuoką su pakistaniečiu Uzairu Ahmedu. Kovotojai pavyko išvengti kalėjimo, bet ji buvo nubausta lygtinai. E.Vorobjova buvo paskutinė nuteista moteris pakistaniečio Ayazo Khano ir Jurgitos Pavlovskytės įkurtoje organizuotoje nusikaltėlių grupuotėje. Jie surengė 13 fiktyvių santuokų ir už tai uždirbo per 500 tūkst. svarų sterlingų, tačiau keletą artimiausių metų praleis kalėjime. Teigiama, kad fiktyviai sutuokiamos poros bendraudavo „Google Translate“ pagalba.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-16 „Rytas“ 17:00 „CBET“
11-16 „Juventus“ 17:00 „Sintek-Dzūkija“
11-17 „Šiauliai“ 17:00 „Neptūnas“
11-17 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Žalgiris“
11-17 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva