Keirino rungtis | Vytauto Dranginio nuotr.

Keirino rungtis | Vytauto Dranginio nuotr.

 Apeldorne (Olandija) tęsiasi Europos dviračių treko čempionatas, kuriame be medalių lieka Lietuvos delegacija.

Šeštadienį moterų keirino rungtyje startavo Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė. Pirmasis etapas lietuvėms nebuvo sėkmingas. M.Marozaitė savo važiavimą baigė trečia, o S.Krupeckaitė – penkta. Tiesiai į pusfinalį pateko tik po 2 geriausias kiekvieno važiavimo sportininkes.

Lietuvėms teko dalyvauti paguodos etape, kuriame jos pasirodė puikiai. M.Marozaitė laimėjo pirmąjį važiavimą, o S.Krupeckaitė – ketvirtąjį. Lietuvės taip nugvelbė paskutinius kelialapius į pusfinalį.

Abi lietuvės važiavo pirmajame pusfinalyje, bet jame pasirodė nesėkmingai. Dar likus 2 ratams lietuvės važiavo 5-6 vietose, o priekyje buvusių varžovių taip ir nepavijo. M.Marozaitė finišo liniją kirto 5-a, o S.Krupeckaitė buvo 6-a. Į pagrindinį finalą pateko tik 3 greičiausios dviratininkės, o lietuvės tenkinosi važiavimu dėl 7-12 vietų. Pusfinalio važiavimą laimėjo rusė Anastasija Voinova, antra buvo prancūzė Mathilde Gros, o trečia finišavo olandė Shanne Braspennincx.

Važiavime dėl 7-12 vietų S.Krupeckaitė buvo greičiausia, aplenkusi britę Katy Marchant ir M.Marozaitę. S.Krupeckaitei atiteko 7-a vieta, o M.Marozaitė užėmė 9-ą poziciją.

Pusfinalio važiavimas:

Vyrai keirine pasirodė prasčiau. Pirmojo etapo važiavimuose Vasilijus Lendelis buvo 4-as, o Svajūnas Jonauskas – 5-as. Paguodos važiavimuose jie užėmė atitinkamai 2-ą bei 3-ią vietas ir baigė savo pasirodymus.

Moterų taškų lenktynėse Viktorija Šumskytė atsiliko 3 ratais, gavo -60 taškų ir liko paskutinė – 21-a. Europos čempione tapo italė Maria Confalonieri (46 tšk.), sidabras atiteko baltarusei Tatjanai Šarakovai (44), o bronza pasidabino ukrainietė Žana Solovej (38).

Lietuviams čempionatas tuo ir baigėsi. V.Šumskytė su Olivija Baleišyte sekmadienį atsisakė startuoti medisone.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų