„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse svečiuose užtikrintai 3 – 0 nugalėjo „Eibar“ futbolininkus.

Puikaus tolimo perdavimo sulaukęs Antoine‘as Griezmannas 13-ąją minutę atsidūrė vienas prieš vartininką ir sėkmingai jį nuginklavęs išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Lionelis Messi. Argentinietis 31-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau šeimininkus išgelbėjo kamuolį paskutinę akimirką atrėmęs Marko Dmitrovičius.

Luisas Suarezas 50-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Lionelis Messi 58-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

L.Suarezas 66-ąją minutę tiksliai uždarė L.Messi perdavimą ir rezultatas tapo 3:0.

Pen 11-22 Levante 22 : 00 Mallorca
Šeš 11-23 Leganes 14 : 00 Barcelona
Šeš 11-23 Real Betis 17 : 00 Valencia
Šeš 11-23 Granada 19 : 30 Atletico Madrid
Šeš 11-23 Real Madrid 22 : 00 Real Sociedad