Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse svečiuose užtikrintai 3 – 0 nugalėjo „Eibar“ futbolininkus.

Puikaus tolimo perdavimo sulaukęs Antoine‘as Griezmannas 13-ąją minutę atsidūrė vienas prieš vartininką ir sėkmingai jį nuginklavęs išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Lionelis Messi. Argentinietis 31-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau šeimininkus išgelbėjo kamuolį paskutinę akimirką atrėmęs Marko Dmitrovičius.  

Luisas Suarezas 50-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Lionelis Messi 58-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.  

L.Suarezas 66-ąją minutę tiksliai uždarė L.Messi perdavimą ir rezultatas tapo 3:0.


Tvarkaraštis:

Pir 09-28 Cádiz 22 : 00 Sevilla
Ant 09-29 Real Sociedad 20 : 00 Valencia
Ant 09-29 Getafe 22 : 30 Real Betis

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Real Betis 3 2 0 1 5 3 +2 6
2 Granada 3 2 0 1 5 7 -2 6
3 Real Sociedad 3 1 2 0 4 1 +3 5
4 Celta Vigo 3 1 2 0 3 2 +1 5
5 Valencia 3 1 1 1 6 5 +1 4
6 Real Madrid 2 1 1 0 3 2 +1 4
7 Getafe 2 1 1 0 1 0 +1 4
8 Villarreal 3 1 1 1 3 6 -3 4
9 Atletico Madrid 1 1 0 0 6 1 +5 3
10 Barcelona 1 1 0 0 4 0 +4 3
11 Sevilla 1 1 0 0 3 1 +2 3
12 Levante 2 1 0 1 5 5 +0 3
13 Osasuna 3 1 0 2 3 4 -1 3
14 Athletic Club 2 1 0 1 2 3 -1 3
15 Cádiz 3 1 0 2 3 5 -2 3
16 Huesca 3 0 2 1 2 4 -2 2
17 Real Valladolid 3 0 2 1 2 4 -2 2
18 Eibar 3 0 1 2 2 4 -2 1
19 Deportivo Alavés 3 0 1 2 1 3 -2 1
20 Elche 1 0 0 1 0 3 -3 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-01 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva