„Juventus“ namuose susitvarkė su „Bologna“ VIDEO, kiti rezultatai

2019.10.19 23:37
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje 2 – 1 įveikė „Bologna“ futbolininkus.

Cristiano Ronaldo 19-ąją minutę puikiu smūgiu į artimąjį vartų kampą išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Danilo 26-ąją minutę tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką ir išlygino rezultatą 1:1.

Miralemas Pjaničius pirmojo kėlinio pabaigoje galingo baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį virš skersinio.

M.Pjaničius 54-ąją minutę po sėkmingai nuo varžovo atšokusio kamuolio nieko nedelsdamas pasiuntė jį į vartus ir vėl persvėrė rezultatą šeimininkų naudai 2:1.  


Kiti rezultatai:

„Lazio“ 3 – 3 „Atalanta“

„Napoli“ 2 – 0 „Verona“


Tvarkaraštis:

Šeš 09-26 Torino 16 : 00 Atalanta
Šeš 09-26 Cagliari 19 : 00 Lazio
Šeš 09-26 Sampdoria 19 : 00 Benevento
Šeš 09-26 Internazionale 21 : 45 Fiorentina
Sek 09-27 Spezia 13 : 30 Sassuolo
Sek 09-27 Napoli 16 : 00 Genoa
Sek 09-27 Hellas Verona 16 : 00 Udinese
Sek 09-27 Crotone 19 : 00 Milan
Sek 09-27 Roma 21 : 45 Juventus

Turnyrinė lentelė:

#

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Genoa 1 1 0 0 4 1 +3 3
2 Hellas Verona 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Juventus 1 1 0 0 3 0 +3 3
4 Milan 1 1 0 0 2 0 +2 3
5 Napoli 1 1 0 0 2 0 +2 3
6 Fiorentina 1 1 0 0 1 0 +1 3
7 Cagliari 1 0 1 0 1 1 +0 1
8 Sassuolo 1 0 1 0 1 1 +0 1
9 Atalanta 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Benevento 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Internazionale 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Lazio 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Spezia 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Udinese 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Torino 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 Bologna 1 0 0 1 0 2 -2 0
17 Parma 1 0 0 1 0 2 -2 0
18 Crotone 1 0 0 1 1 4 -3 0
19 Roma 1 0 0 1 0 3 -3 0
20 Sampdoria 1 0 0 1 0 3 -3 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-26 „Celtics“ 03:30 „Heat“
09-27 „Lakers“ 04:00 „Nuggets“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga