Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Dešimtyje rungtyniauti likusi „Nantes“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato rungtynėse svečiuose 0 – 1 turėjo pripažinti „Metz“ futbolininkų pranašumą.

Kevinas N‘Doramas 60-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Molla Wague 62-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Nantes“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Perdavimo sulaukęs Kalifa Coulibaly 66-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.  

Habibou Mouhamadou Diallo 86-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Metz“ į priekį 1:0. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis ir pergalingas įvartis.


Kiti rezultatai:

„Lyon“ 0 – 0 „Dijon“

„Angers“ 0 – 1 „Brest“

„Nimes“ 1 – 1 „Amiens“

„Reims“ 1 – 0 „Montpellier“

„Toulouse“ 2 – 1 „Lille“

„Bordeaux“ 0 – 1 „Saint-Etienne“

„Monaco“ 3 – 2 „Rennes“

„Marseille“ 2 – 0 „Strasbourg“  


Tvarkaraštis:

Pen 09-25 Lille 22 : 00 Nantes
Šeš 09-26 Saint-Etienne 18 : 00 Rennes
Šeš 09-26 Olympique Mars… 22 : 00 Metz

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Saint-Etienne 4 3 1 0 8 2 +6 10
2 Rennes 4 3 1 0 9 5 +4 10
3 Montpellier 4 3 0 1 10 5 +5 9
4 Lens 4 3 0 1 7 5 +2 9
5 Lille 4 2 2 0 4 2 +2 8
6 Monaco 4 2 1 1 6 5 +1 7
7 Olympique Mars… 4 2 1 1 5 5 +0 7
8 PSG 4 2 0 2 4 2 +2 6
9 Brest 4 2 0 2 7 9 -2 6
10 Nice 4 2 0 2 5 7 -2 6
11 Angers SCO 4 2 0 2 3 6 -3 6
12 Olympique Lyonnais 4 1 2 1 5 3 +2 5
13 Bordeaux 4 1 2 1 3 2 +1 5
14 Nantes 4 1 2 1 5 5 +0 5
15 Nîmes 4 1 1 2 7 6 +1 4
16 Lorient 4 1 0 3 7 9 -2 3
17 Metz 4 1 0 3 2 4 -2 3
18 Strasbourg 4 1 0 3 2 7 -5 3
19 Reims 4 0 1 3 3 6 -3 1
20 Dijon 4 0 0 4 1 8 -7 0

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-26 „Celtics“ 03:30 „Heat“
09-27 „Lakers“ 04:00 „Nuggets“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga