Christianas Pulišičius | Scanpix nuotr.

Christianas Pulišičius | Scanpix nuotr.

Londono „Chelsea“ vyriausiasis treneris Frankas Lampardas atskleidė, jog neplanuoja šią žiemą prasidėsiančio žaidėjų perėjimo lango metu išnuomoti Christiano Pulišičiaus.

„Ne, tokių planų neturime. Visgi Ch.Pulišičiui neseniai sukako 21-eri metai, o mes komandoje turime konkurencingą sudėtį.

Dar prieš paskutines rungtynes minėjau, kad susiduriu su problemomis pasirinkdamas žaidėjus. Priimu sprendimus atsižvelgdamas į žaidėjų darbą treniruotėse arba taip, kaip jie žaidžia rungtynėse. Po keturių iš eilės iškovotų pergalių turime išlaikyti tą pačią sudėtį ir toliau rengti tokius pačius pasirodymus.

Turime saugoti Ch.Pulišičių, nes jis yra jaunas žaidėjas. Jis kaip ir kiti turi sunkiai dirbti treniruočių metu, tobulėti, pastebėti kryptį, kuria mes judame, būti to dalimi ir rungtynių dieną parodyti, ką jis sugeba. Tai galioja ir visiems kitiems žaidėjams“,- kalbėjo strategas.

Ch.Pulišičius šiame sezone gindamas „Chelsea“ garbę iš viso sužaidė 7 rungtynes, per kurias atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton