Chabibas Nurmagomedovas, Dana White'as ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas, Dana White'as ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Mažiau nei prieš trejus metus airis Conoras McGregoras buvo tokioje pozicijoje, kad UFC leido jam kovoti prieš boksininką Floydą Mayweatherį.

UFC dažniausiai vengia bendradarbiauti su kitomis kompanijomis ir nedaro bendrų renginių, kurių negali visiškai kontroliuoti. Ypač rizikinga buvo leisti savo organizacijos žvaigždei C.McGregorui kovoti bokso dvikovoje, kai šis niekada nebuvo turėjęs profesionalių bokso kovų patirties.

Visgi C.McGregoras buvo populiarumo viršūnėje, galėjo parduoti milijonus transliacijų bei per mažiau nei metus buvo laimėjęs puslengvio ir lengvo svorio kategorijos čempionų titulus. Airis 2017 metų rugpjūtį pasiryžo vienai didžiausių piniginių vienos nakties nuotykių UFC istorijoje ir pasirodė geriau nei daugelis tikėjosi: jis tik dešimtame raunde techniniu nokautu pralaimėjo vienam geriausių pastarojo dešimtmečio boksininkui.

Dabartiniais laikais C.McGregoras nebegali net diktuoti sąlygų savo svorio kategorijoje.

UFC prezidentas Dana White‘as sakė, kad tikisi, jog C.McGregoras dar sugrįš į narvą, tačiau revanšo prieš čempioną rusą Chabibą Nurmagomedovą airiui gauti bus nelengva. D.White‘as patvirtino, kad pats C.Nurmagomedovas nuspręs, kuria kryptimi toliau nori tęsti karjerą.

„Chabibas yra pagrindinis žmogus. Conoras toks nebėra, todėl Chabibas dabar turės atsisėsti ir rinktis varžovus“, – sakė D.White‘as.

Nepaisant visų pastaraisiais mėnesiais padarytų klaidų ir teisinių problemų, C.McGregoras vis dar planuoja sugrįžti kovoti. Nesvarbu, ar tai bus kova su Justinu Gaethje, ar su Nate‘o Diazo ir Jorge Masvidalio kovos nugalėtoju, C.McGregoras ras kelią į pagrindinius turnyrus.

„Kitą mėnesį „Madison Square Garden“ arenoje turime N.Diazo ir J.Masvidalio kovą, kuri jau yra išparduota. Kas laimės tą kovą, gali kovoti su C.McGregoru. Taip pat turime Donaldą Cerrone‘ą, J.Gaethje, bet Conoras nori tik revanšo prieš Chabibą. Mes dar pamatysime, kaip viskas klostysis.

Iš kitos pusės – jeigu tu esi Chabibas, tai tu gali kovoti su Tony Fergrusonu, su tavimi nori kovoti George‘as St.Pierre‘as ir tu turi C.McGregorą“, – sakė D.White‘as.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.