Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Nors to sunkiai buvo galima tikėtis, tačiau devintajame ture „Granada“ futbolininkai ir toliau laikosi tarp Ispanijos „La liga“ pirmenybių lyderių. Jie rezultatu 1 – 0 įveikė „Osasuna“ ekipą.

Vienintelį ir pergalingą įvartį šiose rungtynėse pelnė Domingosas Duarte, kuris 38-ą minutę po puikaus komandos draugo perdavimo pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Šis įvartis ne tik leido „Granada“ ekipai iškovoti jau penktą pergalę šiame sezone, bet ir pakilti į antrą vietą turnyro lentelėje, iš kurios išstūmė „Barceloną“.

Tvarkaraštis

Ket 10-01 Athletic Club 20 : 00 Cádiz
Ket 10-01 Sevilla 20 : 00 Levante
Ket 10-01 Celta Vigo 22 : 30 Barcelona
Ket 10-01 Granada 22 : 30 Osasuna
Šeš 10-03 Real Valladolid 14 : 00 Eibar
Šeš 10-03 Atletico Madrid 17 : 00 Villarreal
Šeš 10-03 Elche 19 : 30 Huesca
Šeš 10-03 Real Sociedad 19 : 30 Getafe
Šeš 10-03 Valencia 22 : 00 Real Betis

Turnyrinė lentelė

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Getafe 3 2 1 0 4 0 +4 7
2 Valencia 4 2 1 1 7 5 +2 7
3 Real Madrid 3 2 1 0 4 2 +2 7
4 Villarreal 4 2 1 1 6 7 -1 7
5 Real Betis 4 2 0 2 5 6 -1 6
6 Granada 3 2 0 1 5 7 -2 6
7 Real Sociedad 4 1 2 1 4 2 +2 5
8 Celta Vigo 3 1 2 0 3 2 +1 5
9 Atletico Madrid 2 1 1 0 6 1 +5 4
10 Barcelona 1 1 0 0 4 0 +4 3
11 Sevilla 1 1 0 0 3 1 +2 3
12 Levante 2 1 0 1 5 5 +0 3
13 Osasuna 3 1 0 2 3 4 -1 3
14 Athletic Club 2 1 0 1 2 3 -1 3
15 Cádiz 3 1 0 2 3 5 -2 3
16 Huesca 4 0 3 1 2 4 -2 3
17 Elche 2 1 0 1 1 3 -2 3
18 Real Valladolid 4 0 2 2 2 5 -3 2
19 Eibar 4 0 1 3 2 5 -3 1
20 Deportivo Alavés 4 0 1 3 2 6 -4 1

 

 

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-05 „Heat“ 02:30 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva