Frankfurto „Eintracht“ po rinktiniu pertraukos šventė lengvą pergalę Vokietijos „Bundesligos“ pirmenybėse, kur rezultatu 3 – 0 įveikė Lėverkuzeno „Bayer“.

Svariausiai prie šios pergalės prisidėjo Goncalo Paciencia, kuris pelnė du įvarčius iš trijų.

Pirmasis įvartis buvo pelnytas sužaidus vos keturias minutes, kuomet G.Paciencia išnaudojo komandos draugo jam skirtą perdavimą ir užtikrintu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų kampą.

Netrukus „Eintracht“ persvara dar padidėjo, kai 17-ą minutę tas pats G.Paciencia stojo prie vienuolikos metrų žymos ir sėkmingai realizavo baudinį – 2 – 0.

Galiausiai pergalę įtvirtino šios ekipos naujokas Basas Dostas, kuris tiksint 80-ai minutei susikūrė sau pakankamai erdvės atlikti smūgį ir tai darė neklysdamas – 3 – 0.

Po šios pergalės „Eintracht“ susilygino taškais su „Bayer“ – abi komandos jų turi po 14. Tačiau dėl geresnio įvarčių santykio Frankfurto ekipa pakilo į septintą poziciją, o laipteliu žemiau nusileido „Bayer“.

Pen 11-22 Borussia Dortmund 21 : 30 Paderborn
Šeš 11-23 Fortuna Dusseldorf 16 : 30 Bayern Munich
Šeš 11-23 Werder Bremen 16 : 30 Schalke 04
Šeš 11-23 Union Berlin 16 : 30 Borussia M'gla…
Šeš 11-23 Eintracht Fran… 16 : 30 Wolfsburg
Šeš 11-23 Bayer Leverkusen 16 : 30 Freiburg
Šeš 11-23 RB Leipzig 19 : 30 Köln