Rusija
II kėlinys, 5 min.
19
:
19
Atsinaujins po sek
Italija

„Zenit“ po pratęsimo parklupdė „Olympiacos“ M.Kuzminskas taškų nepelnė (1)

2019.10.18 23:45
Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Sankt Peterburgo „Zenit“ (1/2) Eurolygoje po permainingos kovos ir pratęsimo 77:68 (20:19, 18:17, 15:11, 11:17, 13:4) palaužė Kęstučio Kemzūros vadovaujamą Pirėjo „Olympiacos“ (1/2).

Sėkmingai rungtynes pradėję „Olympiacos“ krepšininkai iš karto susikrovė dviženklį pranašumą 12 – 0. Netrukus „Zenit“ perėmė iniciatyvąį savo rankas ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių jau turėjo minimalią persvarą 20:19.

Rusijos klubas likus žaisti dviems minutėmis turėjo šešių taškų pranašumą. Netrukus Kevinas Xavieras Punteris ir Kostas Papanikolaou smeigė po tritaškį ir rezultatas tapo lygus, o Dmitrio Khvostovo tolimas metimas tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą. Jo metu tiksliau rungtyniavo Rusijos klubas, kuris iškovojo pergalę - 77:68.

„Olympiacos“: Kevinas Xavieras Punteris (2/12 trit., 4 atk. kam.) ir Nikola Milutinovas (7/9 dvit., 16 atk. kam., 30 naud. bal.) – po 16.

Mindaugas Kuzminskas per beveik 12 žaidimo minučių taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud. met.), perėmė 1 ir atkovojo 2 kamuolius bei surinko –2 naudingumo balus.

„Zenit“: Mateušas Ponitka – 18 (7/10 dvit., 5 atk. kam., 24 naud. bal.), Alexas Renfroe ir Gustavo Ayonas (10 atk. kam.) – po 10.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 11-30 Leicester City 19 : 30 Fulham
Pir 11-30 West Ham United 22 : 00 Aston Villa
Pen 12-04 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United