„Barcelona“
90 min.
3
:
1
Atsinaujins po sek
„Napoli“
Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Zinedinas Zidanas | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ treneris Zinedinas Zidanas atsisako kalbėti apie susitikimą su „Manchester United“ saugu Pauliu Pogba ir atskleisti, apie ką jie abu diskutavo.

P.Pogba šiuo metu nerungtyniauja savo klube dėl patirtos traumos. Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad jis išvyko į Dubajų, Jungtinius Arabų Emyratus, kur tęsia savo reabilitaciją.

Tačiau dabar žinoma, kad ten jis ne tik gydėsi patirtus sužeidimus, bet ir susitiko su „Real“ treneriu Z.Zidanu. Būtent su šia komanda P.Pogba buvo siejamas praėjusią vasarą, kuomet jis pats pareiškė, kad norėtų naujo iššūkio naujoje komandoje.

„Šis susitikimas buvo tiesiog atsitiktinumas. Jis buvo ten ir mes susitikome, kadangi pažįstame vienas kitą – pasikalbėjome. Tačiau tai buvo asmeninis pokalbis, todėl neketinu atskleisti jo detalių. 

Mes vienas kitą pažįstame jau ilgą laiką. Mūsų keliai susikirto, tad sustojome ir pasikalbėjome. 

Sausį daugelis klubų turės įvairių pasirinkimų. Kai sulauksime šios datos, tuomet klubai ir spręs, kaip elgtis. Mes taip pat galėsime įsigyti naujų futbolininkų iki sausio mėnesio pabaigos, bet dabar man svarbiausia yra rungtynės su „Mallorca“. 

Dabar negalvoju apie galimus naujokus. Iki šio etapo dar liko daug laiko“, - teigia Z.Zidanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.