Ewa Brodnicka ir Edith Matthysse | Youtube.com nuotr.

Ewa Brodnicka ir Edith Matthysse | Youtube.com nuotr.

 Lenkijoje vykusi kova dėl WBO moterų puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempionės diržo susilaukė gerokai daugiau dėmesio, nei tikėtasi.

Dar prieš kovą svėrimų metu čempionės titulą gynusi lenkė Ewa Brodnicka pasirinko neįprastai atvirą aprangą, o po žvilgsnio į savo varžovę argentinietę Edith Matthysse nusprendė ją pabučiuoti. E.Brodnicka po bučinio vos spėjo nusišypsoti, kai gavo antausį iš argentinietės. Tuomet lenkė įsiuto ir kilo susistumdymas, kurį teko malšinti vienam iš organizatorių.

Vėliau vykusioje kovoje prireikė visų 10 raundų, o teisėjai nepriėmė vieningo sprendimo. Vienas iš jų pergalę skyrė argentinietei (96:95), bet kiti du – lenkei (96:94 ir 97:93). E.Brodnicka taip apgynė čempionės diržą, o E.Matthysse po kovos varžovei parodė vidurinį pirštą.

Beje, lenkė po bučinio sulaukė susidomėjimo iš „Lingerie Fightning Championships“ (LFC) organizacijos, kur merginos kovoja vienais apatiniais. LFC vadovai pareiškė, kad mielai pasirašytų kontraktą su E.Brodnicka.

E.Brodnicka profesionalių bokso ringe gali pasigirti idealia statistika: 18 kovų ir 18 pergalių. E.Matthysse turi 16 pergalių, 1 lygiąsias ir 11 pralaimėjimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.