Chabibas Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas rusas Chabibas Nurmagomedovas ketvirtadienį planavo surengti specialią spaudos konferenciją Maskvoje. Čia susirinko daug žiniasklaidos atstovų, tačiau svarbiausio asmens taip ir nesulaukė.

Žurnalistams iš pradžių pranešta, kad dėl techninių problemų spaudos konferencija bus nukelta. Laikas bėgo, o C.Nurmagomedovas vis nesirodė. Galiausiai su žurnalistais pabendrauti nusprendė Chabibo pusbrolis Umaras ir vienas iš komandos narių Tagiras Ulanbekovas.

Apie C.Nurmagomedovo dingimą ilgą laiką nieko nebuvo pranešta, kol žurnalistai nufilmavo čempioną, paliekantį pastatą. Spaudos konferencijoje jis taip ir nepasirodė.

Konferencijos organizatorius Aleksandras Zagorskij pareiškė, kad C.Nurmagomedovas išėjo iš pastato, nes po valandos turėjo svarbų susitikimą Kremliuje. Visgi, ši informacija nepasitvirtino, mat ruso bičiulis „instagram“ tinkle netrukus patalpino vaizdo įrašą, kuriame C.Nurmagomedovas užfiksuotas ant bėgimo takelio.

Kiti šaltiniai teigia, kad nesutarimai kilo dėl C.Nurmagomedovo nenoro sėdėti šalia Igorio Kimo. Jis yra Maskvos alaus daryklos vadovas. Šiai daryklai priklauso ir „Gorilla Energy Drink“ prekės ženklas, remiantis C.Nurmagomedovą. Rusas yra nieko prieš reklamuoti energetinius gėrimus, tačiau religiniai įsitikinimai jam draudžia vartoti alkoholį, todėl spėjama, kad C.Nurmagomedovas nenorėjo sėdėti šalia alaus daryklos vadovo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Khabib
2019-10-18 22:22:39
Teisingai,palaikau...
Nx alkoholi..tegu nevykeliai ryzi ,reklamuoja
Atsakyti
Kebabas
2019-10-19 06:29:03
Tai aisku tegul ozkas eina ziuret laukuose
CZV agentas
2019-10-18 21:33:50
Kabybiaus prioritetai prieštarauja logikai,dėl mazmoziu labai pergyvena o su pačiu velnių velniu vova susitikinėja drąsiai,sila jest uma nenado))
Atsakyti
Sweikinu
2019-10-19 06:23:16
Na putinas ir aukoholio newartoja tai ir sutampa viens su ki
white mamba
2019-10-18 18:51:46
alaaaak okabar!!!!!!
Atsakyti
Sajanas
2019-10-18 18:48:05
Skandalu skandalas!!! Taip nesidaro!!! :D
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga