Top 27: daugiausiai uždirbantys NHL žaidėjai fotogalerija (2)

2019.10.17 15:19
Daugiausiai uždirbantys NHL žaidėjai | Instagram.com nuotr

Daugiausiai uždirbantys NHL žaidėjai | Instagram.com nuotr

 Neseniai startavo naujasis Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) sezonas, kuriame 31-a komanda pradėjo kovą dėl teisės vadintis stipriausia pasaulyje.

Nepaisant laukiančio ilgo ir intensyvaus sezono, NHL žaidėjų algos vis dar nė iš tolo neprilygsta ne tik NBA žaidėjų uždarbiams, bet ir NFL ar MLB atletų algoms. Praėjusiame sezone NHL klubų „algų kepurė“ siekė 79,5 mln. JAV dolerių ir per metus paaugo tik 2 mln. Šiemet „algų kepurė“ siekia 81,5 mln. JAV dolerių, nors anksčiau prognozuota, kad ji viršys 82 mln. Taip pat nustatytos „algų grindys“, siekiančios 60,2 mln. JAV dolerių.

Nežymiai padidinta algų kepurė leido kiek išaugti žaidėjų algoms. Jei pernai tik 14 žaidėjų uždirbo bent 10 mln. JAV dolerių, tai šiemet tokių ledo ritulininkų jau yra 27. Tiesa, apie 20 mln. JAV dolerių algą ledo ritulininkai vis dar tegali pasvajoti. Palyginimui, NBA net 52 žaidėjai uždirba daugiau nei 20 mln. JAV dolerių per sezoną. MLB tokių žaidėjų yra 40, o NFL – 15.

„Spotrac“ paskelbtą daugiausiai uždirbančių NHL žaidėjų sąrašą pristatome ir Sportas.lt lankytojams. Naujuoju lyderiu tapo Mitchellas Marneris iš Toronto „Maple Leafs“, pasirašęs 6 metų ir kiek daugiau nei 65,35 mln. JAV dolerių vertės kontraktą. Kasmet į „algų kepurę“ bus įskaičiuojama beveik 10,9 mln. JAV dolerių suma, nors paties ledo ritulininko alga kasmet keisis. Šiame sezone jis gaus 16 mln. JAV dolerių, kitame – 15 mln. JAV dolerių, o nuo ketvirtųjų kontrakto metų uždirbs po 8 mln. JAV dolerių per sezoną.

Visą sąrašą galite rasti žemiau esančioje fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų