Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Šį savaitgalį „Manchester United“ lauks vienas didžiausių iššūkių šiame Anglijos „Premier“ lygos sezone – susitikimas su „Liverpool“. Visgi šiose rungtynėse Ole Gunnarui Solskjaerui teks verstis be dviejų pagrindinės sudėties žaidėjų.

Jau anksčiau buvo aišku, kad „Manchester United“ negalės padėti vartininkas Davidas De Gea, kuris susižeidė Ispanijos rinktinės rungtynėse atrankoje į 2020 metų Europos čempionatą su Švedija.

Ispanas sužaidė pirmą kėlinį, tačiau pajuto skausmą kojos raumenyje. Jis dar bandė tęsti žaidimą, tačiau apie 60-ą minutę galiausiai buvo pakeistas.

„Jam dar reikia išsamesnių tyrimų, bet manau, kad jis nežais. Jis tikrai atrodė taip, kad bent jau artimiausiose rungtynėse tikrai nedalyvaus“, - sakė O.G.Solskjaeras.

Rungtynėse su „Liverpool“ aikštėje nepasirodys ir jau kurį laiką traumą besigydantis prancūzas Paulis Pogba. Jis rinktinių pertraukos metu buvo išvykęs gydytis į Jungtinius Arabų Emyratus, tačiau panašu, kad iki susikimo su „Premier“ lygos lyderiais atsigauti jam nepavyks.

„Paulis turėjo traumą, vėliau sugrįžo ir sunkiai dirbo. Jis sugrįžo ir sužaidė porą rungtynių, galbūt žaidė jausdamas skausmą.

Po rungtynių su „Arsenal“ jam buvo atlikti tyrimai ir jam reikėjo kelių savaičių poilsio. Tikiuosi, kad jo situacija neužsitęs, bet jis nedalyvaus šiose rungtynėse“, - patvirtino „Manchester United“ strategas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.