Zachas LeDay | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (1/2) komanda pirmąją pergalę Eurolygoje įsirašė prieš turnyro grandą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 86:73 (18:15, 20:19, 19:26, 29:13) įveikė Madrido „Real“ (2/1) krepšininkus.

„Žalgirio“ komandoje įspūdingai pasirodė Zachas LeDay‘us, kuris pelnė 26 taškus, atkovojo devynis kamuolius ir surinko 35 naudingumo balus.

Nigelis Hayesas nugalėtojams įmetė 15 taškų, Marius Grigonis pelnė 13.

Pirmajame kėlinyje puikiai pasirodė Nigelis Hayesas, kuris per šį ketvirtį pelnė 12 taškų. „Žalgiris“ jame nei karto neatsiliko, jo pradžioje buvo priekyje 10:2, bet pasibaigus pirmavo trejais taškais – 18:15.

Kauniečiai pirmavo visą antrąjį ketvirtį. Kėlinio viduryje Pauliaus Jankūno taškai didino šeimininkų persvarą 29:21. Vėliau „Žalgirio“ puolimas sulėtėjo ir prieš ilgąją pertrauką jų pranašumas ištirpo 38:34.

Trečiąjį ketvirtį kauniečiai pralaimėjo 19:26 ir po jo atsiliko trejais taškais. Tačiau paskutiniame ketvirtyje „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą, šeimininkai visą kėlinį laimėjo rezultatu 29:13.

Šeimininkai paskutinį kartą atsiliko 35-ąją minutę, kai rezultatas buvo 64:67. Tada Z.LeDay‘us pataikė tritaškį ir rezultatą išlygino, o vėliau dar po du taškus pridėjo M.Grigonis ir Thomasas Walkupas.

Likus žaisti 1:29 minutei Edgaras Ulanovas pataikė tolimą metimą, kuris didino persvarą 80:73, o po to dar šeši šeimininkų taškai įtvirtino pergalę.

Kitame ture Kauno klubas susitiks su Vilerbano ASVEL komanda.

„Žalgirio“ komanda pataikė 49 proc. dvitaškių, 50 proc. tritaškių, 93 proc. baudų metimų, atliko 22 rezultatyvius perdavimus ir padarė tik septynias klaidas.

„Žalgiris“: Zachas LeDay'us 26 (9/12 dvitaškiai, 9 atk. kam., 35 naud. bal.), Nigelis Hayesas 15 (3/5 tritaškiai), Marius Grigonis 13 (5 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 10 (5 atk. kam).

„Real“: Anthony Randolphas 15, Sergio Llullas ir Facundo Campazzo po 9.

2019-10-17 22:03:51
Puikus žalgiriečių žaidimas, žinoma išsiskyrė Z.LeDay, N.Hyes ir M.Grigonis, bet visi puikiai kovėsi, jau daug geriau sužaidė J.Landale ir ypatingai džiugu dėl A.Perez, kad pagaliau dingo ta baimė mest į krepšį ir keletu sunkių "Žalgiriui" atvejų sugebėjo įmest du ir tris taškus, reikia tikėtis, kad šis įžaidėjas dar gerins žaidimą. Šaunuoliai žalgiriečiai, na ką rytfaniai dar vis "Rytas" "stipriausias", galit ruoštis dar vienam pralaimėjimui nuo žalių, po užpakalio ištarkavimo nuo Limožo žaliųjų.
Siotas
2019-10-17 21:58:49
Nu ka..atsispyrem nuo dugno-kylam aukstyn!
Zydas
2019-10-17 22:33:22
Tai jei butu pralaimeje, tu butum sakes JIE pramuse skyle dugne, ane?
Rolas
2019-10-17 21:57:28
Malonu matyt aukščiausios klasės krepšinį ir jame nepasimetantį Lietuvos klubą. Su pergale!