Rungtynių akimirka | FIBA nuotr.

Rungtynių akimirka | FIBA nuotr.

Panevėžio „Lietkabelis“ (0/1) pirmose FIBA Čempionų lygos rungtynėse po permainingos ir dramatiškos kovos 78:79 (21:21, 17:18, 19:18, 21:22) turėjo pripažinti Sasario „Dinamo“ krepšininkų (1/0) pranašumą.

Pirmieji savo taškų sąskaitą šiose rungtynėse atidarė „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie iš karto nutolo 5:0. Netrukus „Dinamo“ atsakė septyniais taškais be atsako ir persvėrė rezultatą savo naudai 7:5. Pirmoje susitikimo dalyje ir toliau vyko permaininga bei atkakli kova, o Italijos klubas įgijo trapią persvarą 39:38.

Panevėžiečiai trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 12-3 ir įgijo rekordinį pranašumą 50:42. Visgi aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir išlygino rezultatą, o netrukus nutolo 75:68.

Lietuvos klubas nekėlė baltos vėliavos ir po taiklaus Vytenio Lipkevičiaus tolimo metimo likus žaisti 11 sekundžių išsiveržė į priekį 78:77. Pierre’as Dyshawnas realizavo du baudos metimus, o lemiama svečių ataka tikslo nepasiekė ir Italijos klubas iškovojo dramatišką pergalę - 79:78.

V.Lipkevičiaus tritaškis:

„Lietkabelis“: Željko Šakičius – 17 (6/8 dvit., 10 atk. kam, 24 naud. bal.), Vytenis Lipkevičius – 11 (3/4 trit., 10 naud. bal.), Kenas Brownas – 10 (6 rez. perd., 11 naud. bal.)

„Dinamo“: Dyshawnas Pierre‘as – 24 (6/6 dvit., 12 atk. kam., 35 naud. bal.), Dwayne‘as Evanas – 14 (5/8 dvit., 4 atk. kam., 15 naud. bal.), Miro Bilanas – 10 (4 atk. kam.)

Paulius Sorokas per 16 žaidimo minučių pelnė 5 taškus (1/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvu perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir surinko 8 naudingumo balus.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-23 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“
09-25 „Nuggets“ 04:00 „Lakers“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga