Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Neįtikėtiną 700 įvarčių karjeroje ribą pasiekęs Cristiano Ronaldo sulaukė ir savo agento Jorge'o Mendeso pagyrų.

Portugalas šią savaitę vykusiose rungtynėse su Ukrainos rinktine pasižymėjo įvarčiu, kuris jam buvo jau 700-asis karjeroje. Iki šiol tokį pasiekimą yra įvykdę vos keli futbolininkai.

Dėl to C.Ronaldo sulaukė savo agento pagyrų, kuris netgi pareiškė, kad šis futbolininkas dar neparodė savo geriausio žaidimo.

„Jis yra pats stipriausias, todėl jo geriausias žaidimas bus parodytas tik ateityje. Ir tai įvyks jam vilkint „Juventus“ marškinėlius.

Skaičiai nemeluoja ir tik pabrėžia, kaip C.Ronaldo traiško rekordus. Tai iškelia jį geriausių futbolininkų istorijoje kategorijoje ir didina atotrūkį nuo antro geriausio žaidėjo.

Jis dabar yra tokioje pozicijoje, kurioje atsidūrė dėl savo pasiekimų Anglijoje, Ispanijoje ar Italijoje, taip pat ir su Portugalijos rinktine. Faktas yra toks, kad su C.Ronaldo Portugalijos rinktinė žaidė tris finalus ir laimėjo du“, - teigia J.Mendesas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton