Anthony Joshua | Instagram.com nuotr

Anthony Joshua | Instagram.com nuotr

 Gruodžio 7-ą dieną Saudo Arabijoje meksikiečių kilmės amerikietis Andy Ruizas gins WBA (Super), IBF, WBO ir IBO sunkiasvorių bokso pasaulio čempiono diržus prieš britą Anthony Joshua. Britui tai bus galimybė revanšui po sensacingo pralaimėjimo techniniu nokautu birželio 1 d. Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje (JAV).

Pagal pirminį planą birželio 1 d. A.Joshua net neturėjo kovoti su A.Ruizu. Britas ilgą laiką ruošėsi dvikovai su amerikiečiu Jarrellu Milleriu, bet šis tuomet buvo pagautas dėl dopingo vartojimo ir A.Joshua desperatiškai teko ieškoti kito varžovo.

„Aš jau beveik sugrįžau. Dabar tik galvoju, su kuria komanda susieti savo ateiti. Tai gali būti ESPN, Fox arba DAZN. Viską lems pinigai“, - sakė J.Milleris.

Amerikietis taip pat atskleidė įdomią informaciją, jog A.Joshua už kovą Saudo Arabijoje gaus net 75 mln. JAV dolerių: „Niekas niekada nekovodavo Saudo Arabijoje. Jei jie kautųsi JAV, situacija būtų kitokia. Ten visai kitokia bokso kovų atmosfera. Andy buvo alkanas prieš pirmą kovą su Anthony. Dabar jis gali būti kiek nusiraminęs, o AJ, priešingai, bus labiau išalkęs. Pirmoje kovoje AJ užpakalis bus išspardytas, bet už antrą kovą jis vis tiek gaus 75 mln. JAV dolerių. Kai išgirsti tokius skaičius, nebeturi ką pridurti. Kai aš išspardysiu jų užpakalius, tada irgi norėsiu vykti kovoti į Saudo Arabiją.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Akronas
2019-10-16 09:27:56
Pamastymui: žmogui, kuris uždirba 2000 per mėnesį, kad gautų tokius pinigus reikės dirbti virš 3000 metų.
Atsakyti
Akronui
2019-10-16 18:11:27
Ir kas iš tų pinigų paprastam žmogui,vienos nelaimes tiktai,dirbamas tik dėl pinigų finale stipriai nusivilsi.