„Lietkabelis“
III kėlinys, 10 min.
63
:
72
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

Jurgenas Kloppas | Scanpix nuotr.

2015-aisiais „Liverpool“ atvertė naują istorijos lapą, kuriuo pradėjo rūpintis ir pildyti Jurgenas Kloppas. Tačiau dar iki tol jis buvo itin geidžiamas kitų didžiųjų klubų, kurie jį viliojo.

Buvęs „Liverpool“ puolėjas Robbie Fowleris atskleidė, kad dar 2013-aisiais J.Kloppas turėjo išties įdomių pasiūlymų palikti Dortmundo „Borussia“ ir prisijungti prie didelio klubo.

Kaip atskleidė R.Fowleris, J.Kloppas galėjo pakeisti tiek „Manchester United“ palikusį serą Alexą Fergusoną, tiek tapti Madrido „Real“ treneriu.

„Prieš kelerius metus atlikau su juo interviu ir jis man prasitarė, kad dar būdamas „Borussia“ gretose atmetė kelių labai turtingų klubų pasiūlymus. Vienas jų buvo tikrai iš „Manchester United“, kitas greičiausiai iš „Real“. Jis sakė, kad jam nepatiko tų klubų polinkis sureikšminti komerciją.

Jis sakė, kad jam patiko „Liverpool“ dėl balanso: pinigų, kurių reikėjo pasiekti viršūnę, ir istorijos bei identiteto, tiek klubo, tiek fanų.

Jis taip pat norėjo sugrąžinti „Liverpool“ šlovę net ir neturint tokių turtų, kuriais disponuoja kiti klubai. Galbūt jis dar to nepasiekė, bet jis tikrai sugrąžino sirgalių tikėjimą“, - teigia buvęs futbolininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų