Iveta Daujotaitė | Organizatorių nuotr.

Sakartvele prasidėjo ITF serijos „Telavi Open 2019“ moterų teniso turnyras, kuriame vienetų kvalifikaciją įveikė nereitinguota lietuvė Iveta Daujotaitė.

18-metė lietuvė pirmajame kvalifikacijos rate 6:1, 6:2 nugalėjo rusę Olgą Lesnikovą, o antrajame 6:2, 6:3 eliminavo austrę Kerstin Peckl. Abi lietuvės varžovės taip pat nebuvo reitinguotos. Beje, prieš austrę I.Daujotaitė laimėjo ir praėjusią savaitę vykusiame tokio paties rango turnyre Sakartvele.

Pagrindinio etapo pirmajame rate dėl 1 WTA vienetų reitingo taško lietuvė kovos su bendraamže ruse Valerija Oljanovskaja. Ji taip pat nepatenka į WTA vienetų reitingą.

Dvejetų varžybų pagrindinio etapo starte I.Daujotaitė su este Maileen Nuudi 7:6 (7:5), 4:6, [2:10] nusileido rusei Darijai Astachovai ir latvei Darjai Semenistajai.

ITF serijos moterų teniso turnyro Sakartvele prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.