Patrickas Day | Youtube.com nuotr.

Patrickas Day | Youtube.com nuotr.

 Čikagos „Wintrust“ arenoje (JAV) vykęs profesionalų bokso vakaras labai liūdnai baigėsi 27-erių metų amerikiečiui Patrickui Day. Dėl JAV antrojo pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržo kovojęs P.Day paskutiniame – 10-ame – raunde buvo nokautuotas 21-erių metų tautiečio Charleso Conwello.

Iš karto po nokauto buvo akivaizdu, kad P.Day situacija – prasta. Amerikietis nekilo ant kojų, o jam padėti skubėjo medikai. P.Day iš ringo buvo išgabentas neštuvais ir iš karto išvežtas į ligoninę. Pakeliui į ligoninę jį ištiko traukulių priepuolis, o medikai stengėsi padėti jam kvėpuoti. Šiuo metu P.Day guli ligoninėje ir yra paniręs į komą, o jo būklė vertinama kaip labai kritiška.

„Patrickas Day patyrė sunkią smegenų traumą. Jis buvo išvežtas į ligoninę, kur jam atlikta skubi operacija. Sekmadienį vakare jis buvo komos būsenoje. Jo būklė vertinama kaip labai kritiška. Visos Patricko komandos vardu dėkoju už maldas ir palaikymą. Pasikeitus situacija, informuosime visuomenę. Dabar prašome, kad Patricko ir jo šeimos privatumas būtų gerbiamas šiuo sunkiu laikotarpiu“, - kalbėjo P.Day vadybininkas Lou DiBella.

P.Day profesionalų bokse debiutavo 2013 m. ir nuo tada laimėjo 17 kovų (6 nokautais), pasiekė 1 lygiąsias ir patyrė 4 pralaimėjimus (2 nokautais). Amerikietis 2016 m. lapkritį kovėsi su lietuviu Virgilijumi Stapulioniu ir tada po 10 raundų iškovojo pergalę teisėjų sprendimu. P.Day yra daugkartinis WBC Amerikos regiono čempionas.

C.Conwellas – vienas talentingiausių pasaulio boksininkų. Jis laimėjo visas 11 kovų ir nokautavo 8 varžovus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva