Martynas Mažeika | „Facebook“ nuotr.

Martynas Mažeika | „Facebook“ nuotr.

Netikėtą pralaimėjimą Estijos ir Latvijos lygoje patyrė trijų lietuvių atstovaujama Tartu „Ulikool“ ekipa, kuri 59:65 (10:20, 20:11, 14:18, 15:16) nusileido Latvijos universiteto komandai.

„Ulikool“ komandoje Adomas Drungilas per 37 minutes pelnė 21 tašką (7/12 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/12 baudų metimų), atkovojo 19 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, sau uždirbo 3, varžovams – net 11 pražangų ir surinko 44 naudingumo balus.

Martynas Mažeika per 38 minutes surinko 18 taškų (4/11 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo bloką, po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles, išprovokavo 5 pražangas bei baigė mačą su 16 naudingumo balų.

Grantas Vasiliauskas per 32 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo ir prasižengė po 3 kartus bei surinko 12 naudingumo balų.

Liko Tartu klubo žaidėjai pelnė vos 10 taškų.

Latvijos komandoje 20 taškų įmetė Karlis Zundas, 10 pridėjo Reinis Avotinas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tai
2019-10-14 01:15:21
Geroje komandoje mazeika zaidzia tik keista kodel is kalevo isejo na bet cia jau treneriu isitikinimai auksciau visko
Atsakyti
ssss
2019-10-13 23:34:12
sakyciau tik 49, nes taiklumas tai zemiau vidutinio, jei butu bent baudas sumete tai butu gal ir laimeje
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

10-01 „Lakers“ 04:00 „Heat“
10-03 „Lakers“ 04:00 „Heat“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva