Ali Abdelazizas | Youtube.com nuotr.

Ali Abdelazizas | Youtube.com nuotr.

 Las Vegase (JAV) ankstyvą šeštadienio rytą Lietuvos laiku vyko PFL mišrių kovos menų (MMA) lygos atkrintamųjų varžybų turnyras, bet kovos vyko ir šio turnyro užkulisiuose.

Užsienio žiniasklaida skelbia, kad į konfliktą įsivėlė garsusis kovinio sporto agentas Ali Abdelazizas ir „First Round Management“ agentūros viceprezidentas Abe Kawa. Teigiama, kad A.Abdelazizas skėlė antausį A.Kawai, o tuomet jos išskyrė policininkai.

„LVMPD pareigūnai buvo vietoje ir greitai numalšino konfliktą. Abu į konfliktą įsivėlę asmenys noriai bendravo su pareigūnais, todėl nebuvo imtasi jokių griežtesnių priemonių. Rimtesnių sužeidimų niekas nepatyrė“, -  teigė policijos atstovas.

A.Abdelazizas atsisakė komentuoti situacija, o A.Kawa pareiškė, kad Chabibo Nurmagomedovo agentas tiesiog priėjo prie jo, pasakė, kad nori pasikalbėti, ir trenkė jam į veidą.

A.Kawos klientas Anthony Pettis panašiai nupasakojo incidentą: „Ali skėlė antausį kaip kokia kalė ir dingo per 15 sekundžių.“

Tarp A.Abdelazizo klientų yra tokios žvaigždės kaip C.Nurmagomedovas, Kamaru Usmanas ir Henry Cejudo. A.Kawos agentūra dirba kartu su Jonu Jonesu, Tyronu Woodley ir Jorge Masvidaliu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.