48
Atsinaujins po sek
„Rytas“
Vandensvydis | Organizatorių nuotr.

Utrechte (Olandija) šeštadienį tęsėsi Europos vyrų vandensvydžio čempionato atrankos D grupės turnyras. Antrajame ture lietuviai 7:24 pralaimėjo turkams ir prarado viltis patekti į finalinį čempionato etapą.

Po 2 įvarčius Lietuvos rinktinei pelnė kapitonas Janas Bakulo, Aurimas Jonkus ir Pijus Vadvilavičius, o kartą pasižymėjo Rimantas Jakutis. Turkų gretose rezultatyvumu išsiskyrė kapitonas Berkas Biyikas (5 įvarčiai) ir Nesfetas Ozbekas (4).

Lietuviai per pirmus 2 kėlinius praleido net 15 įvarčių. Tuomet vietoj Skirmanto Motuzo į vartininko poziciją buvo išleistas Dominykas Kerevičius. Su juo gynyba kiek stabilizavosi, tačiau tada „sustojo“ lietuvių puolimas. Per 3-4 kėlinius mūsiškiai pelnė vos 1 įvartį.

Pirmajame ture lietuviai 4:21 pralaimėjo aiškiems favoritams olandams. Būtent olandai ir turkai sekmadienį kovos dėl pirmos vietos grupėje, bet nepriklausomai nuo tų rungtynių rezultato abi šios rinktinės žais Europos čempionate.

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton