„Cbet“
Rungtynės prasidės 17:20
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Rytas“
Kalnietis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kalnietis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Šeštadienį pirmą pralaimėjimą Vieningoje lygoje patyrė Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (1/1) ekipa, kuri svečiuose 88:90 (25:21, 29:21, 16:25, 18:23) nusileido Astanos „Astana“ (1/1) komandai.

„Lokomotiv-Kuban“ pirmavo nuo pat pirmojo kėlinio pabaigos iki 37-osios rungtynių minutės, tačiau tada „Astana“ pelnė keturis taškus iš eilės ir rezultatas tapo lygus – 86:86. Netrukus šeimininkai dar pridėjoo keturis taškus be atsako bei po ilgo laiko išsiveržė į priekį 90:86.

Likus žaisti mažiau nei minutę Willas Cummingsas sumažino Krasnodaro klubo atsilikimą iki dviejų taškų – 88:90. „Lokomotiv-Kuban“ kitoje varžovų atakoje sugebėjo apsiginti, o Dimitrijus Kulaginas išprovokavo pražangą. Visgi jis prametė abu svarbius baudų metimus ir nors svečiai atsikovojo kamuolį po netaiklių metimų, tačiau lemtingu galėjęs tapti W.Cummingso tritaškis skriejo pro šalį.

M.Kalnietis per 12 minučių pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

„Lokomotiv-Kuban“: W.Cummingsas 16, D.Kulaginas (5 rez. perd.) 15, Johnny O‘Bryantas (6 atk. kam.) 13, Samas Dekkeris (8 atk. kam., 5 rez. perd.) 12.

„Astana“: C.Clarke‘as 26, Malcolmas Hillas (7 rez. perd.) 24, Dušanas Rističius (9 atk. kam.) 21, Aleksandras Žigulinas (1/8 tritaškių, 7 atk. kam.) 12.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool