Davidas De Gea ir Kepa Arrizabalaga | Scanpix nuotr.

Davidas De Gea ir Kepa Arrizabalaga | Scanpix nuotr.

Vartų sargas Kepa Arrizabalaga tikina, jog Ispanijos rinktinėje vykstanti kova su Davidu De Gea dėl vietos startinėje sudėtyje yra naudinga nacionalinei komandai.

„Mano tikslas – žaisti. Visi futbolininkai nori būti komandos startiniame vienuoliktuke. Žinoma, jog pasitikiu savimi ir noriu padėti rinktinei.

Jei esu vienas iš vienuolikos pasirinktų žaidėjų, mano tikslas – laimėti rungtynes, o tai padaryti prieš Norvegiją nebus lengva. Šiuo metu jaučiuosi gerai. Tiesa, jog ne daug dalyvavau vykusiame pasaulio čempionate, tačiau dabar esu pasiruošęs labiau padėti komandai.

Kai vyksta diskusijos dėl rinktinės pozicijų, tai yra naudinga komandai. Kai tai vyksta, reikia pasitikėti savimi. Nesiveliu į tai, ką rašo žiniasklaida, turime kalbėti atlikdami savo darbą aikštėje“,- kalbėjo vartininkas.

Ispanija penktadienį Europos čempionato 2020 m. atrankos rungtynėse susitiks su norvegais. Susitikimas prasidės 21.45 val. Lietuvos laiku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.