Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Portugalijos rinktinė iškovojo dar vieną jai labai svarbią pergalę vaikantis bilietą į 2020 metų Europos čempionatą. Šį kartą portugalai rezultatu 3 – 0 sutriuškino Liuksemburgą.

Fernando Santoso auklėtiniai ilgai nedelsė ir į priekį išsiveržė jau 16-ą minutę. Tuomet perdavimo geroje pozicijoje sulaukė Bernardo Silva ir be didesnių iššūkių pasiuntė kamuolį į vartus – 1 – 0.

Antrajame kėlinyje portugalų persvarą įtvirtino didžiausia šios rinktinės žvaigždė – Cristiano Ronado. Jis 65-ą žaidimo minutę perėmė kamuolį ir greitai atitrūkęs nuo varžovų meistrišku smūgiu perkėlė kamuolį virš vartininko.

Galiausiai paskutinį tašką padėjo Goncalo Guedešas, kuris 89-ą minutę atliko smūgį, po kurio kamuolys atsimušė rikošetu ir pakliuvo į vartus – 3 – 0.

Ši pergalė leido Portugalijai įsitvirtinti antroje B grupės vietoje, tačiau jie vis dar atsilieka penkiais taškais nuo pirmoje vietoje esančios Ukrainos.