Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Edenas Hazardas | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo prieš sezoną paliko Madrido „Real“ ir jiems teks su tuo susitaikyti, kadangi jo niekas nepakeis, teigia buvęs Londono „Arsenal“ treneris Arsenas Wengeras.

Šiame sezone septintąjį marškinėlių numerį perėmė Edenas Hazardas, už kurį Madrido klubas sumokėjo 100 mln. eurų.

A.Wengeras pripažįsta, kad belgo progresą stebėjo dar Anglijoje ir jis gali būti svarbus „Real“ žaidėjas jau šiemet, tačiau taip pat pabrėžė, kad jis C.Ronaldo nepakeis.

„Jis bus jų atsakymas, bet tikrai nepakeis C.Ronaldo, dėl to galime būti garantuoti. Jis nemuš 50 įvarčių per metus, kadangi jie nebe taip žaidžia.

Jiems reikia kažko naujo, kas muštų įvarčius, kadangi Karimui Benzemai jau 32-eji. Todėl jeigu jie turėtų žmogų šalia jo, kuris galėtų mušti įvarčius, jiems sektųsi gerai.

E.Hazardas yra išskirtinis žaidėjas, kuris gali sukurti progas ir kartais jas realizuoti svarbiose rungtynėse. Jis nieko nebijo. Nemanau, kad „Real“ jau matė tikrąjį E.Hazardą, jis dar nėra toks fiziškai aštrus, koks galėtų būti. Todėl manau, kad mes dar tik atrasime tikrąjį jį“, - įsitikinęs A.Wengeras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Hutchen
2019-10-11 11:11:01
Ble tai naujieną pasakė, jis ir neatvyko į klubą Ronaldo pakeisti. Tą patį gali pasakyti Barcai kai Messi paliks klubą jo irgi niekas nepakeis.
Atsakyti
M
2019-10-11 10:46:06
Nu šitas lochas visų gaų galas :)
l
Atsakyti