Gegardas Mousasi ir Rafaelis Lovato | Instagram.com nuotr

Gegardas Mousasi ir Rafaelis Lovato | Instagram.com nuotr

 „Bellator“ žvaigždė 34-erių metų Olandijos atstovas Gegardas Mousasi neseniai pasiekė ilgai lauktą revanšą prieš brazilą Lyoto Machidą, kuriam buvo pralaimėjęs dar 2014 m. UFC turnyre.

Dabar G.Mousasi taikinyje – nenugalėtas amerikietis Rafaelis Lovato. Su juo Irane gimęs olandas kovėsi šių metų birželio 22 d. R.Lovato tada laimėjo teisėjų sprendimu, bet G.Mousasi iki šiol skundžiasi tos kovos baigtimi ir kaltina savo varžovą draudžiamų preparatų vartojimu.

„Jis vartojo tiek steroidų, kad tas kiek buvo nenormalus. Tai buvo beždžionių steroidai. Galite patys tai patikrinti. Aš galiu Jums pateikti nuotraukas, bet nesu reporteris, todėl tyrimą turėsite atlikti patys. Visi žino, kad jis vartoja steroidus, bet vis tiek aiškina, kad aš nemoku pralaimėti. Svėrimų metu jis atrodė dvigubai didesnis. Jo speneliai buvo kieti kaip moters. Pažiūrėkite įrašą! Aš nejuokauju. Jo speneliai padidėjo gal dvigubai, jis galėjo krūtimi maitinti vaikus“, - aiškino G.Mousasi.

Olandijos atletas MMA narve turi 46 pergales, 2 lygiąsias ir 7 pralaimėjimus. G.Mousasi iš paskutinių 10 kovų laimėjo 9. Beje, pirmąjį karjeros pralaimėjimą 2005 m. jis patyrė prieš lietuvį Petrą Markevičių

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.