Firuza Šaripova | Instagram.com nuotr

Firuza Šaripova | Instagram.com nuotr

 Seksualiausia Kazachstano kovotoja vadinta 25-erių metų Firuza Šaripova pranešė apie netikėtai ankstyvą karjeros pabaigą.

Šią žinią ji paskelbė savo „instagram“ paskyroje. Anot kazachės, pagrindinė pasitraukimo priežastis – finansavimo trūkumas. F.Šaripova patikino padariusi viską, kad galėtų toliau tęsti karjerą, deja užtektinai rėmėjų jai surasti nepavyko.

F.Šaripova moterų profesionalių bokse kovėsi nuo 2016 m. Per tą laiką ji laimėjo 10 kovų (5 nokautais) ir pralaimėjo tik pačią pirmą karjeros kovą. Kazachė tapo IBA ir IBO pasaulio čempione bei laimėjo WBC „sidabrinį“ diržą.

Kazachė dėmesį į save atkreipė šių metų pradžioje, kai interviu pareiškė apie norą pasitreniruoti su Vladimiru Putinu: „Žinoma, mielai pasitreniruočiau su Vladimiru Putinu. Tai nebūtų pilno kontakto treniruotė ar rimtas sparingas, bet mes galėtume draugiškai pasitreniruoti be kraujo praliejimo. Ar norėčiau pozuoti „Playboy“? Tik jei nuotraukos būtų gražios ir padorios. Mano pagrindinė sąlyga – jokių nuogybių.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

va teip
2019-10-10 19:48:44
patreniravo ja putinas per.. tada gavo daug pinigu ir isejo i ankstyva pensija
Atsakyti
ssir
2019-10-10 20:00:10
pezi pituhas