Errolo Spence'o automobilis | Youtube.com nuotr.

Errolo Spence'o automobilis | Youtube.com nuotr.

 29-erių metų amerikietis Errolas Spence‘as visai neseniai nugalėjo Shawną Porterį ir tapo dvigubu pusvidutinio svorio kategorijos bokso pasaulio čempionu, bet dabar kovas bokso ringe jam gali tekti pamiršti visiems laikams.

Pastarąją naktį E.Spence‘as bare linksminosi su draugais, o vėliau sėdo į prabangų „Ferrari“ automobilį bei pateko į šiurpią avariją. Kol kas nežinomos tikslios avarijos aplinkybės, neaišku, ir kas ją sukėlė. Tik skelbiama, kad E.Spence‘as nebuvo prisisegęs saugos diržo, o automobilis – visiškai sumaitotas. Teigiama, kad „Ferrari“ keletą kartų vertėsi, o E.Spence'as buvo išmestas į orą. Pranešama, kad E.Spence'as važiavo vienas.

Vienas geriausių pasaulio boksininkų buvo išgabentas į ligoninę, o jo būklė – sunki. Laimei, pranešama, kad E.Spence‘as turėtų išgyventi. Jis šiuo metu prižiūrimas intensyvios terapijos skyriuje.

„Errolo patirtos traumos nekelia grėsmės jo gyvybei. Jo tėvai yra kartu su juo. Kol kas daugiau informacijos neturime. Pranešime, kai sužinosime kažką daugiau“, - teigiama PBC agentūros, kuriai priklauso E.Spence‘as, pranešime.

E.Spence‘as profesionalų bokso ringe laimėjo visas 26 kovas ir nokautavo 21 varžovą. 2020 m. pradžioje jis planavo kautis su Danny Garcia, tarp galimų jo varžovų buvo minėtas ir Manny Pacquiao. Kovos su E.Spence‘u ilgą laiką reikalauja ir Terence‘as Crawfordas, kuriam gruodį veikiausiai teks kautis su Egidijumi Kavaliausku.

Žinia apie avariją greitai apskriejo bokso pasaulį. Šio sporto žvaigždės jau siunčia linkėjimus E.Spence'ui ir meldžiasi, kad šis kuo greičiau pasveiktų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

wilder
2019-10-10 18:06:18
debiliukas geras :D
Atsakyti
taigi
2019-10-10 17:40:31
Nei kiek negaila tokių lakstančių, girtų, neatsargių gatvėse debilų. Gali kad ir pasaulio išgelbėtojas būti, bet atsakomybę prie vairo turi jausti.
Atsakyti
Asd
2019-10-10 17:46:17
Kaip tu nustatei jo girtumo laipni? Pagal atstuma? Mama tavo isipistu taip pat sneketum?
Tonis
2019-10-10 17:26:57
Spencui sveikatos. Žiauru. Bet E. Kavaliauskui tai yra tam tikra prasme paranku, kad ir kaip žiauriai skambėtų - mažiau galimybių Crowfordui vengti kovos su Egiu.
Atsakyti
Gedas
2019-10-10 20:23:08
Toni Fergusonai čia tu?