Šarūnas Jasikevičius | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Šarūnas Jasikevičius | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Pralaimėjimu namuose naują Eurolygos sezoną pradėjęs Kauno „Žalgiris“ šią savaitę vyksta į Milaną, kur jų laukia „AX Armani“ iššūkis.

Nors ankstesniais sezonais buvo įprasta, kad „Žalgiris“ rengia daugiau treniruočių varžovų aikštelėje, tačiau dabar bando naujoves ir rengia daugiau treniruočių namuose bei vėliau skrenda į išvyką.

Prieš būsimas rungtynes „Žalgirio“ vyr. treneris Šarūnas Jasikevičius kalbėjo apie treniruočių procesą, būsimus varžovus ir papasakojo, ko „AX Armani“ pridėjo Luisas Scola.

„Norime daugiau koncentruotis į žaidėjų atsigavimą, o ne treniruotes. Šiais metais dar mažiausiai dar keturios rungtynės prisideda, minimaliai ilgėja LKL atkrintamosios, todėl norisi skirti daugiau laiko atsigavimui, o ne kažkokioms treniruotėms“, – kalbėjo Š.Jasikevičius.

– Kaip šis procesas atrodys dvigubų Eurolygos savaičių metu?

– Negaliu dabar atsakyti, nes priklausys nuo to, kur žaisime, kada grįšime ir t.t. Bus savaičių, kai dvi rungtynes teks žaisti išvykoje, bus kai žaisime abi namuose.

– Praėjusią savaitę turėjote rimtas rungtynes „Baskonia“ ir „Lietkabeliu“. Ką jos parodė apie komandą?

– Parodė, kad esame komanda, kuri dar tik pradeda viską, kaip ir visos kitos komandos. Dar daug ko mums trūksta, kai kurie dalykai nuteikia optimistiškai, bet tai yra ilgas procesas ir reikia į tai reaguoti kantriai.

– Vasarą „AX Armani“ taip pat turėjo daug pasikeitimų, kokį įspūdį palieka jų sezono pradžia?

– Solidų. Komanda, kuri bando žaisti teisingą krepšinį – pradeda nuo gynybos, kreipia dėmesį į detales. Atėjo treneris su savo idėjomis, sistema, todėl jiems irgi reikia laiko, taip pat kai kurie žaidėjai traumuoti. Žiūrint į visą sezoną, jų potencialas yra didžiulis.

– Ką „AX Armani“ pridėjo L.Scola?

– Jis yra super profesionalas, kuris gali pridaryti daug problemų tiek prie krepšinio, tiek ir toliau. Jis žaidžia solidžiai, gerai reaguoja į situacijas ir treneris juo tikrai pasitiki.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton