Joanna Jedrzejczyk | Instagram.com nuotr

Joanna Jedrzejczyk | Instagram.com nuotr

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Tampoje (JAV) vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC on ESPN+19“. Pagrindinėje vakaro kovoje tikimasi išvysti ilgametės minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės lenkės Joannos Jedrzejczyk ir amerikietės Michelle Waterson akistatą.

J.Jedrzejczyk po dviejų pralaimėjimų prieš Rose Namajunas sugebėjo nugalėti Tecią Torres, bet tada perėjo į aukštesnę svorio kategoriją ir tada pralaimėjo kirgizei Valentinai Ševčenko. Dabar lenkė bando vėl grįžti į minimalaus svorio kategoriją ir svėrimų metu negalės viršyti 116 svarų (52,62 kg) ribos.

ESPN šaltinių teigimu, lenkė turi rimtų problemų dėl svorio metimo ir pagrindinė vakaro kova gali būti atšaukta, mat M.Waterson nesutinka kautis tarpinėje svorio kategorijoje. Tiesa, pati J.Jedrzejczyk situacijos nedramatizuoja ir siūlo visiems nusiraminti.

„Kova įvyks, svėrimai tik penktadienį. Viskas gerai, einame žingsnis po žingsnio. Pasimatysime Tampoje. Ar aš kažką praleidau? Ar aš nepasirodžiau svėrimuose? Jie juk penktadienį, ar ne?“, - sakė J.Jedrzejczyk.

Gandai apie lenkės problemas jau pasiekė amerikietės Paige VanZant ausis. Ji pareiškė, kad iki gruodžio 14 d. galėtų numesti svorį ir kautis su M.Waterson „UFC 245“ turnyre, jei šios kova su lenke bus atšaukta.

Kai kurie MMA gerbėjai spėlioja, kad lenkei problemų dėl svorio gali kelti sprendimas pasididinti krūtinę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Abdul
2019-10-10 15:25:26
Gumas isitate ir alpsta :D :D
Atsakyti
sir
2019-10-10 14:58:52
pazejau video jos .tai kad vos prakalb alpstanti kazkokia,uzsilenks iki rytojaus :D :D nuopisa
Atsakyti
Regis
2019-10-10 15:20:41
Papai per dideli įmesti tai sunku svorį numest :D