Maxas Holloway | Instagram.com nuotr

Maxas Holloway | Instagram.com nuotr

 UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempionas 27-erių metų amerikietis Maxas Holloway ruošiasi gruodžio 14-ą dieną Las Vegase (JAV) vyksiančiam mišrių kovos menų (MMA) turnyrui „UFC 245“. Ten jis gins diržą prieš australą Alexanderį Volkanovskį.

M.Holloway kiek anksčiau šiemet bandė pereiti į aukštesnę – lengvo svorio – kategoriją. Visgi, tuomet 5 raundų kovoje jis nusileido tautiečiui Dustinui Poirier. Dar anksčiau – 2018 m. balandį – M.Holloway norėjo pakeisti Tony Fergusoną ir susikauti su pačiu Chabibu Nurmagomedovu dėl lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo. Tada M.Holloway sustabdė gydytojai, pastebėję jo sveikatos sutrikimus metant svorį, todėl kova neįvyko. Visgi, amerikietis neatsisako svajonės ateityje susikauti su C.Nurmagomedovu.

„Žmonės manęs ir toliau klausinėja, kodėl aš nepereinu į aukštesnę svorio kategoriją. Reikia suprasti, kad turiu įsipareigojimų puslengvio svorio kategorijoje. Turiu ginti diržą ir turiu susitikti su kovos nusipelniusiu varžovu. Manau, kad ateityje mano perėjimas į lengvo svorio kategorija įvyks. Tikiuosi, kad tuomet Chabibas ten dar bus. Jis dabar yra geriausias MMA kovotojas pasaulyje. Tai yra ta kova, kuri mane ypatingai motyvuotų“, - sakė M.Holloway.

Amerikietis yra kalbėjęs ir apie norą atsirevanšuoti airiui Conorui McGregorui, prieš kurį teisėjų sprendimu pralaimėjo dar 2013 m. Tiesa, dabartinė airio versija M.Holloway nedomina.

„Nenoriu kautis su Conoru, jei jis nebus geriausios formos. Dabar jis neatrodo sveikas ir daro visokias nesąmones. Jei Conoras nuspręs, kad jam neužtenka pergalės prieš mane ankstyvojoje karjeros stadijoje, jei jis norės susikauti su manimi, kai aš pasiekiau karjeros piką, tada galėsime kalbėti. Noriu kovos su čempionišku Conoru, su tuo, kuris dominavo UFC 2015-2016 m.“, - pridėjo M.Holloway.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.