Kerras ir Popovičius | Scanpix nuotr.

Kerras ir Popovičius | Scanpix nuotr.

JAV prezidentas Donaldas Trumpas NBA gerbiamus trenerius Steve‘ą Kerrą ir Greggą Popovičių vadino bailiais.

Jis taip sureagavo į Oklando „Warriors“ ir San Antonijaus „Spurs“ komandų strategų pasisakymus apie konfliktą tarp Kinijos bei stipriausios pasaulio krepšinio lygos.

„Žiūrėjau Kerro interviu ir jis kalbėjo lyg mažas berniukas. Jis bijojo vien atsakinėti į klausimus. Jis drebėjo. Jis sakė, kad nieko nežino. Jis nežino, kaip atsakyti į klausimus. Ir jis apie JAV kalbės tik labai blogai.

Žiūrėjau ir Popovičiaus interviu. Tai buvo kažkas panašaus, bet jis nebuvo toks išsigandęs. Tačiau jie apie JAV kalba blogai, bet apie Kiniją nenori nieko blogo pasakyti. Tai tikrai buvo liūdna“, - kalbėjo D.Trumpas.

Kinija po Hiustono „Rockets“ vadovo Darylo Morey pasisakymus apie Honkongą nutraukinėja ryšius su NBA ir ši lyga jau dabar jaučia finansinius nuostolius. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

sige
2019-10-10 15:53:38
einu geriau uflash.tv ziuret, nes basiu darosi nuo komentaru skilties :O
Atsakyti
egis
2019-10-10 13:02:34
Stebisi G.Popovičiaus ir Kerro bailumu, kai pats D.Trumpas, taippat bijo pasakyt visą tiesą apie V.Putiną ir jo agresyvią užsienio politiką kaimyninių šalių atžvilgiu. Kaip yra sakoma: "Juokiasi puodas, kad jo katilas juodas".
Atsakyti
kutikuti
2019-10-10 15:10:35
1.kokia tiesa apie Putina?
2.kurias kaimynines salis?
3. jai tose kaimyninese salyse yra ir musu salis Lietuva kokia agresyvia politika? aplamai ka tie rusai tau daro ar padare? musa? skriaudzia? atimineja maista is taves? kieme tavo siukslina? nelabai suprantu ka rusai blogo daro esu lietuvis gyvenu lietuvoi televizoriaus neziuriu jokiu pamoinu delfiu neskaitau pagrinde tik sportas.lt ir nesuprantu ka jie blogo daro niekaip nedaaina. jai karts nuo karto tokiu protyngu komentaru neuzmatyciau net pamirsciau aplamai apie rusus bet pasirodo jie negerai kazka daro tik ka kam kaip nelabai aisku. siam pasaulyje man jie visiskai netrugdo
To kutikuti
2019-10-10 15:19:05
Visiškai teisingai ir sutinku, nes dauguma pikiečių kaip egis prisižiūrėjo mūsų komercinės žiniasklaido ir atkartoja tik tai ką jiems kala jau senei į galvas. Suprantantys ži o, kad ir rusofobijos geras biznis prasuktas, kai Lietuva gynybai nuo kažko kasmet skire beveik 1mlrd eurų. Zombiai aplimk mus
egiui
2019-10-10 15:39:04
nu supratai ka parase kutikuti.ar tau nedaeina perkares išsigimeli kuris dreba kaip epušes lapas ir visko bijo.pituhas jibanas
egis
2019-10-10 16:11:09
Matyt, kutikuti. esi "nepamoinos" Putino melo žiniasklaidos gerbėjas, jei ant tiek apsimeti aklu ir kurčiu, kai jau aneksuota Ukrainos dalis Krymas ir prijungtas prie Rusijos, pirmiausiai V.Putinui pačiam prisipažinus pasiuntus "mandagiuosius" "žaliuosius" "žmogelius", o tiksliau diversantus į tuometinę Ukrainos teritoriją ir surengus fiktyvų referendumą , kuriame leista balsuot net tuo metu Rusijos karinės bazės kariam Rusijos piliečiam, kai Rusijos tie patys "mandagieji" "žalieji" "žmogeliukai"- diversantai ir banditai įvykdė užgrobimą paremiant juos Rusijos kariniais daliniais rytinės Ukrainos dalies ir įkūriant fiktyvias "nepriklausomas" nuo Ukrainos, bet priklausomas nuo Rusijos banditiškas "respublikas". Nuolat rengia palei Lietuvos sieną Baltarusijos teritorijoj Rusijos kariuomenės daliniai kartu su Baltaruijos kariuomėne "gynybinius" karinius manevrus, bet įvardinant Lietuvą, Lenkiją, Latviją, kaip "priešiškas" valstybes ir jas laikant kariniu taikiniu, vien tik dėl to, kad priklauso NATO blokui, kuris jau buvo sukūrtas dar esant Sovietų Sąjungai. Nors "demokratiškoji" Rusija po Sovietų Sąjungos sugriuvimo taigi buvo pareiškusi, kad netrukdys tapti betkurios valstybių sąjungos ar karinio bloko narėmis tom buvusiom sovietinėm respublikom.,bet kaip yra akivaizdu, kad V.Putinui tapus Rusijos antruoju Stalinu, kuriam Stalinas yra idėjinis vadas ir Sovietų Sąjungos sugriuvimas yra "katastrofa", tai Lietuva, Latvija, Estija ir net Lenkija tapo Rusijos priešėm. Perrašoma vienpusiškai istoriniai faktai liaupsinant V.Molotovo-Ribentropo paktą pasidalinant Europos valstybes prieš Antrąjį Pasaulinį karą ir pristatant šį dviejų autoritarinių rėžimų valstybių sąjungą,kaip "neišvengiamą" būtinybę,nors tuo paktu buvo suteikta A.Hitleriui galimybė ir pradėt tą Pasaulinį karą. Nieko keisto, kad tokie proputiniški Maskvos troliai, kaip kutikučiai patys parašo komentarą ir patys palaiko tą patį komentarą.
egis
2019-10-10 16:15:24
Dar vienas idiotas garbinantis Putiną apsireiškė. tokie išsigimėliai,degradai ir tapdavo stribais tremiančiais žmones į Sibirą Stalino mirties konclagerius ir drebančiais iš baimės prieš partizanus būdami "drąsūs" tik dienomis ir ieškodami partizanų po žmonių stalčius ir kišenes. Prišikkelnis ir chalūjas V.Putino esi.
kutikuti
2019-10-10 16:35:53
egidukai zmogeli tu fainas :) kas ta rusafobija? zinai kas yra spauda zinesklaida elevizijos naujienos? tai yra 99% slamsto bet idomu todel kai kurie zmones ziuri skaito nes idomu bet neima i galva ir neapsikrauna bet lygiai taip pat yra tie patys 99% zmoniu kurie viska issisaugo savo galveles ir viskuom tiki tokie kaip tu :) tu nepyk ant manes kaip minejau gal jie tau tikrai ka blogo daro gal skriaudzia atimineja maista klauso garsei muzikos taip trugdo tau, nu bet patikek manim nei man nei mano seimai ar aplamai tiem ka as pazystu jie nieko blogo nedaro jiem net nerupi jie nes ju net nematai jie rusijoi :D:D tas pats kas apie pingvinus sneketi kad jie trugdo gyventi :) ai jau geriau busiu rusafobu kad ir ka tei reikstu nei dalbajobu, sekmes. gyvenimas grazus:))