Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Šią vasarą norą palikti Paryžiaus „Saint-Germain“ klubą išreiškęs Neymaras teigia, jog jaučiasi laimingas likęs rungtyniauti Prancūzijos čempionų ekipos gretose.

„Visi žino, kas nutiko žaidėjų perėjimo lango metu šią vasarą ir mano troškimą palikti klubą. Visgi šiuo metu jaučiuosi laimingas būdamas ne tik nacionalinėje komandoje. Man šis sezonas prasidėjo labai gerai.

Ginsiu klubą savo dantimis ir nagais. Atiduosiu save šimtu procentų, jog užfiksuotume puikius rezultatus. Man ši vasara buvo ilga. Žinojau, kad turiu pasiruošti bet kokiomis susiklosčiusiomis aplinkybėmis, kad turėčiau gerą sezoną. Ačiū Dievui, jog viskas prasidėjo gerai, tikiuosi, kad viskas taip ir tęsis.

Per pastaruosius dvejus metus daugiau nei tris mėnesius praleidau besigydydamas traumas. Tai nutinka kiekvienam atletui. Jei pažiūrėtumėte į visas rungtynes ir jų skaičių, pamatytumėte, jog niekada nenustojau žaisti futbolo. Turi elgtis išmintingai ir būti pasiruošęs tai išgyventi. Viliuosi, jog šį sezoną būsiu gerai pasiruošęs fiziškai ir tikiuosi, kad nieko blogo nenutiks“,- kalbėjo brazilas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

krv
2019-10-10 10:39:23
kai nebera kur dingt tai aisku ginsi nors ir bybiu padla.nes kitaip užmėtis akmenim arba paštyrins gatvej
Atsakyti