Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Legendinis vartų sargas Edwinas Van Der Saras tikina, jog šiame sezone stringantis ir blogiausią startą „Premier“ lygoje užfiksavęs „Manchester United“ per pastaruosius keletą metų prarado visus žaidėjus, pasižyminčius stipriais charakteriais.

„Kai pats žaisdamas ateidavau į persirengimo kambarį, ten būdavo Ryanas Giggsas, Paulas Scholesas, Rio Ferdinandas, Gary Neville‘as ir net gi tuo metu Roy‘us Keane‘as. Manau, kad tuo metu turėjome žaidėjus, pasižyminčius stipriais charakteriais, o per pastaruosius keletą metų klubas jų neteko.

Palikau komandą prieš aštuonerius metus, o paskutiniai mano praleisti karjeros ten metai buvo nuostabūs, iškovojau keturis „Premier“ lygos titulus ir žaidžiau trijuose UEFA Čempionų lygos finaluose.

Jų laukia ilgas kelias dėl to, kokioje pozicijoje šiuo metu yra atsidūrę. Žinoma, jie keletą kartų keitė trenerius ir vis dar nesulaukė progreso. Matosi tik tai, ką klubas nuveikė vasaros metu, nusipirko jaunesnius, daugiau patirties turinčius žaidėjus, kurie dega aistra ir yra alkani, o ne yra tiesiog žymūs vardai, kuriuos jie pirko pastaruosius šešerius ar septynerius metus“,- kalbėjo E.Van Der Saras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.